Piątek, 19 kwietnia 2024 r.  Imieniny: Adolfa, Leona

MKS - dobry początek sezonu

14.03.2018

Inauguracja rozgrywek grupy C - Centralnej Ligi Juniorów U-15 w rundzie wiosennej 2018 zgromadziła jak zawsze rodziców, którzy niezmiennie są najwierniejszymi kibicami. Można było również zobaczyć mieszkańców Żor, a także trenerów innych klubów oraz skauta PZPN.

Pierwszy mecz po przerwie pozwolił ocenić, jak okres przygotowawczy przepracowali zawodnicy MKS-u.
W pierwszej połowie szczęście dwukrotnie uśmiechnęło się do gospodarzy, którzy po kontrach zdobyli dwie bramki, mimo to, ta część gry była bardzo wyrównana.
Druga część spotkania przy korzystnym wyniku pozwoliła drużynie MKS na większy spokój, a kolejne bramki padły po składnych akcjach. Zawodnicy gospodarzy kontrolowali grę, a trener dał możliwość pokazania swoich umiejętności na boisku wszystkim powołanym zawodnikom, dokonując 7 zmian.
Końcówka meczu mogła przynieść podwyższenie wyniku po kilku błędach gości, tak jednak się nie stało i mecz zakończył się wynikiem 4:0.
Najbliższy mecz "u siebie" MKS Żory rozegra 24 marca o godzinie 14.00 z Podbeskidziem Bielsko Biała.

MKS Żory - Falubaz Zielona Góra 4:0

MKS Żory wystąpił w składzie: Wieczorek (Szymura), Wnuk, Liszka (Szafarczyk), Bronner (Świerczek), Figołuszka (Przybułek), Tomal, Noworyta, Molski (Hajdara), Brych, Nimtsz (Nogły Sz.), Nogły M. (Kalinowski).

Bramki: Noworyta, Bronner - 2, Nogły M.

info: MKS Żory