Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 24 marca 2023 r.  Imieniny: Gabriela, Marka

Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty

04.06.2013
Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty

W Siatkówce Plażowej Mężczyzn Rybnik – Żory 2013

Zarząd Oddziału w Rybniku i Żorach przy współpracy z MOSIR-em Żory zorganizował Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty w Siatkówce Plażowej Mężczyzn, które odbyły się 25 maja 2013 roku w Ośrodku MOSiR w Żorach-Roju. Patronat honorowy objęli: Prezes ZNP Sławomir Broniarz, Prezydent Rybnika Adam Fudali, Prezydent Żor Waldemar Socha. Celem imprezy było propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia, popularyzacja piłki siatkowej plażowej oraz integracja środowiska oświatowego.

Oficjalnego otwarcia mistrzostw dokonał Prezes ZNP w Rybniku Kazimierz Piekarz wraz z Prezes ZNP w Żorach Iloną Witalą-Sługą.

W rozgrywkach uczestniczyły drużyny z Wrocławia, Sulechowa, Cieszyna, Nysy, Jastrzębia Zdroju, Katowic, Radomia, Nowego Sącza, Rybnika, Żor.

Zasady gry przypomniał kol. Artur Duda z Rybnika. Zawody zostały rozegrane zgodnie z przepisami PZPS.

Po bardzo zaciętych i wyrównanych rozgrywkach zwyciężyła drużyna z Wrocławia w składzie Marek Tracz, Dawid Kordysz, Krystian Bobko, Wojciech Zakonek, która otrzymała Puchar Prezesa ZNP Sławomira Broniarza. Drugie miejsce i Puchar Prezydenta Miasta Żor Waldemara Sochy zdobyli zawodnicy z Rybnika w składzie Artur Duda, Arkadiusz Kulpok, Krzysztof Paździerski. Trzecie miejsce i Puchar Prezydenta Miasta Rybnika Adama Fudalego wywalczyli siatkarze z Żor: Michał Wychrystenko, Kamil Kosiński, Mariusz Śniegoń i Paweł Nowak. Zwycięskie drużyny otrzymały medale i nagrody rzeczowe. Pozostałym drużynom wręczono statuetki, pamiątkowe dyplomy i upominki ufundowane przez miasto Żory i Rybnik. Przyznano również puchar dla najlepszego siatkarza Krystiana Bobko z Wrocławia. Puchary i nagrody zostały wręczone przez oficjalnych gości: Prezes Okręgu Śląskiego ZNP Jadwigę Rezler, Przewodniczącą Klubu Młodego Nauczyciela Anetę Masztalerz, przewodniczącą Klubu Antymobingowego Marię Radziejowską, Przedstawiciela Urzędu Miasta w Rybniku Jarosława Żmijewskiego. Po zakończeniu części oficjalnej odbyła się uroczysta kolacja.Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"