Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 19 maja 2024 r.  Imieniny: Kryspina, Piotra

Mistrz Kolawa z Żor

27.06.2012
Mistrz Kolawa z Żor

W Gliwicach na pływalni "Olimpijczyk" w dniach 22 i 23 czerwca odbyły się Mistrzostwa Śląska w Pływaniu na basenie 50-metrowym. Zawody okazały się bardzo udane dla zawodników UKS Salmo Żory.

Nasi reprezentanci zdobyli siedem medali mistrzostwa w tym aż 5 medali zdobył Remigiusz Kolawa, który został czterokrotnym złotym medalistą i okazał się jednym z najlepszych zawodników tej imprezy. Najlepsze wyniki to : 1 miejsce i złoty medal Mistrzostw Śląska Juniorów 15 lat – 50 metrów styl dowolnym, 50 metrów styl grzbietowy, 100 metrów styl dowolny, 100 metrów styl grzbietowy – Remigiusz Kolawa, 2 miejsce oraz srebrny medal – 200 metrów stylem grzbietowym – Remigiusz Kolawa, sztafeta 4 x 200 metrów stylem dowolnym, sztafeta 4 x 100 metrów stylem dowolnym chłopców w składzie – Remigiusz Kolawa, Łukasz Stępiński, Krzysztof Tide, Damian Gałach. Cieszą nie tylko medale zawodników ale także to że w większości są to rekordy życiowe. Nasz najlepszy zawodnik jest uczniem Gimnazjum nr 4 w Żorach, klasy    2 b, klasy sportowej o profilu pływanie. Jest także zawodnikiem Uczniowskiego Klubu Sportowego Salmo Żory, istniejącego od 2007 roku w naszym mieście. Wychowawcą oraz trenerem zawodnika jest Krzysztof Kretek. Gratulujemy, życzymy dalszych rekordów życiowych oraz samych złotych medali. Info: SalmoAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"