Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 24 czerwca 2024 r.  Imieniny: Danuty, Jana

Międzypowiatowa Olimpiada Bezpieczeństwa w Żorach. Zgłoszenia do 20 czerwca

08.06.2024
Międzypowiatowa Olimpiada Bezpieczeństwa w Żorach. Zgłoszenia do 20 czerwca

W konkursie mogą wziąć udział trzyosobowe drużyny uczniów szkół ponadpodstawowych uczęszczających do klas o profilach ratowniczych i mundurowych. 

Celem konkursu jest promowanie podejmowania pracy w służbach mundurowych i służby innym oraz umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej przez uczniów szkół średnich. Konkurs ma także na celu edukację młodzieży w zakresie bezpieczeństwa oraz budowanie zaufania do funkcjonariuszy służb mundurowych.

Wśród zadań stawianych uczestnikom konkursu znajdą się: test wiedzy ogólnej, sprawdzian umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, konkurs w strzeleniu z broni laserowej, pokonanie toru przeszkód,bieg drużynowy.

W konkursie może wziąć udział maksymalnie trzech uczestników z jednego powiatu.Udział w konkursie jest bezpłatny! Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie prawidłowo wypełnionej Karty Zgłoszeniowej.

Prawidłowo wypełnioną Kartę Zgłoszeniową należy złożyć w  terminie do 20.06.2024 r., do godz. 15:30 w następujący sposób: bezpośrednio do Wydziału Promocji, Kultury i Sportu, Urząd Miasta Żory, pokój nr 104, Rynek 9, 44-240 Żory, pocztą na adres: Wydział Promocji, Kultury i Sportu, Urząd Miasta Żory, Rynek 9, 44-240 Żory (w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Międzypowiatowa Olimpiada Bezpieczeństwa”), przesłać w wersji elektronicznej na adres: wpks@um.zory.pl, w tytule wiadomości wpisując „Międzypowiatowa Olimpiada Bezpieczeństwa”. W przypadku zgłoszenia elektronicznego, należy przesłać skan podpisanej Karty Zgłoszeniowej.

Konkurs odbędzie się we wtorek, 24 września o godz. 10:00 w hali sportowej MOSiR Żory przy ul. Folwareckiej 10 w Żorach, a część sportowa odbędzie się na terenie Parku Cegielnia.

Organizatorami Konkursu pn. „Międzypowiatowa Olimpiada Bezpieczeństwa” są: Gmina Miejska Żory oraz Komenda Miejska Policji w Żorach.

Wszelkich informacji dotyczących Konkursu udziela Organizator pod nr tel. 32 43 48 176 lub 32 43 48 194.

Pobierz Kartę Zgłoszeniową
Oświadczenie 
Regulamin Konkursu

Źródło: tekst i zdj.  UM ŻoryAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"