Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 19 maja 2024 r.  Imieniny: Kryspina, Piotra

Miasto doceniło karateków

30.06.2015
Miasto doceniło karateków

Zawodnicy Klubu Sztuk Walki „Shogun” Żory, którzy zakończyli własnie bardzo udany sezon sportowy 2014-2015 zostali uhonorowani listami gratulacyjnymi Prezydenta Miasta Waldemara Sochy. Do wręczenia prezydenckich podziękowań za wysiłek i walkę sportową doszło w piątek 26 czerwca 2015 r. na początku tradycyjnego już, trzydniowego zgrupowania karateków żorskiego „Shoguna”, które odbyło się na ośrodku MOSiR-u w dzielnicy Rój.

W czasie minionego sezonu w licznych zawodach udział wzięło 18 karateków z „Shoguna”. Jednym ze startujących był także prowadzący klub, sensei Dariusz Kudyk (1 dan), który zdobył w tym roku brązowy medal w kategorii kumite seniorów open na Mistrzostwach Śląska w Siemianowicach Śląskich.

Oprócz listów gratulacyjnych, wręczanych osobiście przez prezydenta Waldemara Sochę, któremu towarzyszyła doradca prezydenta Anna Ujma, nagrodzeni otrzymali także drobne upominki.

Oprócz sensei Kudyka, nagrodzeni zostali:

W kategorii dzieci, kadetów i młodzików -

Tobiasz Kocik (III miejsce w kumite dzieci na Pucharze Śląska w Rudzie Śląskiej), Arkadiusz Całka (III miejsce w kumite do 9 lat – na Turnieju Kumite i Kata Karate Kyokushin w Jastrzębiu Zdroju), Jakub Lis (II i III miejsca na turniejach w Jastzrębiu Zdroju i Wodzisławiu Śląskim), Kacper Żesławski (III miejsce w kumite kadetów  na Pucharze Śląska w Rudzie Śląskiej i III miejsce w kata chłopców na turnieju w Rybniku), Miłosz Myszkowski (III miejsce w kumite kadetów na Pucharze Śląska w Rudzie Śląskiej), Urszula Skrobol (III miejsce w kata dziewcząt na turnieju w Rybniku), Bartosz Sułowicz (I miejsce w kumite kadetów na Turnieju o Puchar Solny we Wieliczce, II miejsce w kumite kadetów na Pucharze Śląska w Rudzie Śląskiej, III miejsce w kata chłopców na turnieju w Rybniku oraz III miejsca w kumite kadetów na Turnieju „One world one kyokushin” w Limanowej i na Pucharze Śląska w Rudzie Śląskiej), Jakub Solak (III miejsce w kumite młodzików na Turnieju o Puchar Solny we Wieliczce), Szymon Kieczka (I miejsce w kata chłopców na turnieju w Rybniku, II miejsce w kata chłopców na turnieju w Jastrzębiu Zdroju i III miejsce na tym samym turnieju w kategorii open a więc zmierzył się także z dorosłymi, III miejsca w kata na Pucharze Śląska w Rudzie Śląskiej, Międzynarodowym Turnieju w Śieradzu i Turnieju w Wodzisławiu Śląskim), Jagoda Sułowicz, Karol Szady, Karol Żesławski.

W kategorii juniorów i seniorów -

Kacper Marczak (II miejsce w kumite juniorów młodszych +75 kg na Pucharze Śląska w Rudzie Śląskiej i II miejsce w kumite juniorów na turnieju w Jastrzębiu Zdroju, III miejsce w turnieju "One World One Kyokushin" w Limanowej), Kamil Sulma (III miejsce w kumite juniorów młodszych – 75 kg na Pucharze Śląska w Rudzie Śląskiej i III miejsce w kumite juniorów młodszych na turnieju w Wodzisławiu Śląskim), Magdalena Skrobol (II miejsce w kumite juniorek na turnieju w Jastrzębiu Zdroju) oraz Mateusz Szymura i Grzegorz Kudyk.

info. TG


Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"