Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 22 lutego 2024 r.  Imieniny: Małgorzaty, Marty

Miał 3 promile alkoholu i kierował... hulajnogą

06.06.2023
Miał 3 promile alkoholu i kierował... hulajnogą

W minioną niedzielę żorscy policjanci zatrzymali dwójkę niestrzeźwych kierujących... hulajnogami. Jedna z tych osób miała prawie 3 promile alkoholu w organiźmie. W ciągu całego, minionego weekendu żorscy mundurowi za prędkość zatrzymali prawa jazdy 3 kierującym. Apelujemy o rozwagę na drodze!

W miniony piątek (2 czerwca tego roku) policjanci Komendy Miejskiej Policji w Żorach zatrzymali trzech kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość o więcej niż 50 km/h w terenie zabudowanym. Rekordzista okazał się 20-letni kierujący samochodem osobowym marki Audi, który tuż przed 1:00 w nocy, na ulicy Wodzisławskiej jechał z prędkością 108 km/h, w miejscu, gdzie dopuszczalna prędkość to 50 km/h.
Tej samej nocy zatrzymano 2 kierujących pojazdami po alkoholu. Jeden z nich, 41-letni mieszkaniec Katowic postanowił dodatkowo wyprzedzać na oznakowanym przejściu dla pieszych, za co odpowie przed sądem.
W niedzielę natomiast stróże prawa zatrzymali 2 osoby kierujące hulajnogami pod wpływem alkoholu. Tu niechlubny prym pod względem alkoholu miał 27-latek prowadzący jednoślad ulicą Boryńską z prawie 3 promilami alkoholu w organizmie. 

Info: KMP Żory/redNAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"