Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 24 czerwca 2024 r.  Imieniny: Danuty, Jana

Medalowy weekend żorskich karateków

24.03.2016

Wszystkie kolory medali zdobyli zawodnicy Klubu Sztuk Walki Shogun Żory w trakcie zawodów, które odbyły się w niedzielę 20 marca w hali sportowej wrocławskiej AWF.

W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Karate Kyokushin organizowanych w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży wystartowali senpai  Szymon Kieczka, Miłosz Myszkowski, Jakub Solak i Bartosz Sułowicz. Do zawodów przygotowywał ich prezes klubu Shogun, sensei Dariusz Kudyk. Trójka z nich zdołała w swoich kategoriach wagowych zdobyć miejsca na podium, co pozwoliło na zajęcie czwartego miejsca w klasyfikacji drużynowej.

Indywidualnie medale w kategorii kumite (walka) zdobyli: Bartosz Sułowicz brąz w kategorii poniżej 65 kilogramów. Srebro Jakub Solak w kategorii powyżej 65 kilogramów, zaś złoto wywalczył Szymon Kieczka w kategorii wagowej poniżej 55 kilogramów. Dzień wcześniej, w sobotę 19 marca 2015 roku sensei Dariusz Kudyk wraz z senpai Artemem Szportakiem wzięli w Mistrzostwach Śląska Karate Kyokushin w Rudzie Śląskiej. Sensei Dariusz Kudyk, ubiegłoroczny brązowy medalista, wystartował w konkurencjach kata i kumite master +85kg, zaś senpai Artem Shportak zadebiutował w kumite -70kg.

Już niedługo zmagania karateków ponownie można będzie oglądać również w żorskiej Hali Sportowej Mosir. 30 kwietnia odbędzie się bowiem druga edycja międzynarodowego Turnieju Karate Kyokushin "Sari Cup" organizowanego przez KSW Shogun Żory.

info. T.G.Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"