Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 19 maja 2024 r.  Imieniny: Kryspina, Piotra

Liga ROW zmienia nazwę na e-futbol Liga

05.03.2014
Liga ROW zmienia nazwę na e-futbol Liga

Do nowego sezonu e-futbol Liga 2014 zgłosiło się 26 drużyn.

Miło nam poinformować, że Liga ROW zmienia nazwę na e-futbol Liga. Stało się tak dzięki temu, że sponsorem ligi został rybnicki sklep internetowy e-futbol.pl, który przez trzy najbliższe sezony będzie głównym sponsorem ligi dostarczającym sprzęt sportowy.

W porównaniu z poprzednim sezonem, do nowego sezonu zgłosiło się o pięć drużyn mniej. Inne plany w tym sezonie mają cztery drużyny, które odeszły, a zasłużona drużyna Rymera Niedobczyce zrezygnowała z gry z powodu braków kadrowych. Na poniedziałkowym zebraniu dokonano podziału na pierwszą i drugą ligę. Do ośmiu drużyn grających w pierwszej lidze dołączyli mistrzowie drugiej ligi oraz dwa zespoły z następnych miejsc i tym samym w pierwszej lidze mamy 12, a w drugiej - 14 drużyn. Zapowiada się długi i ciekawy sezon.

W pierwszej lidze grają: MaxBud Wielopole, Marat Rybnik, FC Morgan Chwałowice, Felgus Meksyk, FC Żory, Koda System Rybnik, Old Stars Boguszowice, A.S. Piaski, ZRB Noster, Dżoga Team Ochojec, Amator Boguszowice, Victoria Głożyny.

W rozgrywkach drugiej ligi będzie uczestniczyło 14 drużyn: Huragan Żory (dawne FC Baranowice), RKP 4 Racing Team, KS Boguszowice, Continental Żory, RowRyb, FC Chwałowice, Dżonsony, Amanis Pub Nowiny, Lubar Buzowice, Iskra Rowień, Solszyb i FC Habrova.

W przewie między rundami zostaną rozegrane rozgrywki o Puchar e-futbol Ligi.

Najbliższe spotkanie organizacyjne odbędzie się w poniedziałek 10 marca o godz. 18.00 w pubie Amanis na Nowinach.

Więcej informacji można znaleźć na stronach internetowych ligi:

www.ligarow.futbolowo.pl

www.ligarow.ligspace.pl

www.forum.habrova.pl

Zapraszamy.

Info: e-futbol Liga


 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"