Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 27 maja 2024 r.  Imieniny: Augustyna, Jana, Juliana

Liga ROW: Marat mistrzem wiosny

20.06.2012
Liga ROW: Marat mistrzem wiosny

Po zwycięstwie w ostatnim meczu 4-2 z MaxBudem mistrzem wiosny został Marat. MaxBud prowadził po pierwszej połowie 1-0 po bramce strzelonej bezpośrednio z rzutu rożnego. Druga połowa należała dla drużyny Maratu, która wyprowadzała szybkie kontry zakończone bramkami.

Porażka kosztowała MaxBud spadek na 2 miejsce. Na 3 miejscu plasuje się FC Morgan po remisie z Rodbudem 2-2. Rodbud mógł i powinien ten mecz wygrać, lecz nie wykorzystał sytuacji, że przeciwnik grał w dziesięciu po czerwonej kartce dla bramkarza oraz dodatkowo nie wykorzystał rzutu karnego. Tuż za podium plasuje się beniaminek z Boguszowic. Old Starsi w drugim kolejnym meczu końcówkę grają w dziesięciu, jednak dowożą korzystny wynik do końca spotkania. Tym razem wygrali z Rymerem 3-2. Pnie się w tabeli drużyna z Żor. FC Żory tym razem wygrały z Centrum 7-2. W meczu zaprzyjaźnionych drużyn FC Basseno i Meksyku górą „meksykanie”, którzy wygrali 4-1. W ostatnim meczu Victoria uporała się z Amatorem wygrywając 5-0. Teraz nastąpi przerwa w rozgrywkach. Zawodnicy amatorzy wrócą do rozgrywek w ostatni weekend sierpnia. Przerwa w rozgrywkach będzie poświęcona rozgrywkom o Puchar Ligi ROW. Weźmie w nich udział 12 zespołów podzielonych na 4 grupy. Zwycięzcy grup awansują do półfinału. Finał pucharu zostanie rozegrany na zakończenie sezonu.

Więcej informacji można znaleźć na www.ligarow.pl oraz na www.forum.habrova.pl

Tomasz Kowalczuk – Liga ROWAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"