Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 02 kwietnia 2023 r.  Imieniny: Franciszka, Teodozji, Władysława

Letni Roll Żory: warsztaty, pokazy, nightskating. Daj się zaprosić

21.07.2017

5 sierpnia, po raz trzeci w historii rolkarze opanują ulice Żory. Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe "Green" oraz Miasto Żory serdecznie zapraszają na koleją edycję imprezy, która co roku odbywa się na terenie skateparku i terenów rekreacyjnych przy parku Cegielnia w Żorach.

W tym roku przygotowaliśmy dla Was szereg atrakcji. od godziny 17:00 rozpoczną sie warsztaty slalomowe prowadzone przez Czapla Team ze szkółki rolkowej I Love Rolki oraz warsztaty na skateparku prowadzone przez czterokrotnego Mistrza Polski Tomek Przybylik oraz instruktora Tomasz Kwiecień. Będzie mogli również zobaczyć jakim umiejętnościami jazdy na rolkach dysponują instruktorzy podczas pokazów jakie przygotowali. W trakcje imprezy dostępna będzie wypożyczalnia rolek za darmo od naszego partnera Bladeville - Katowice. O godzenie 19:00 już po raz trzeci ruszy przejazd nightskating ulicami Miasta Żory.

Trasa jest łatwa i każdy kto sprawnie porusza się na rolkach da sobie radę. Przejazd prowadzić będzie ulicami Folwarecka, Aleja Armii Krajowej, Rybnicka, Męczenników Oświęcimskich, Huloki, Stodolna, Aleja Jana Pawła II, Trakt Piastowski, Dąbrowskiego, Wodzisławska, Miła 21:30 Zakończenie imprezy na trasie rolkowej w Parku Cegielnia. Nightskating to inicjatywa, której celem jest rekreacja i wychowanie przez sport oraz integracja różnych grup społecznych i wiekowych, a przede wszystkim dobra zabawa.

Wszystkim uczestnikom zalecamy kask oraz komplet ochraniaczy. Udział w imprezie jest bezpłatny, jednak wymaga od uczestników umiejętności sprawnego poruszania się na rolkach.

Zapraszamy wpadajcie całymi rodzinami!

Info. Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe „Green”

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"