Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 24 marca 2023 r.  Imieniny: Gabriela, Marka

Letni Roll. Warsztaty jazdy na rolkach i deskorolce

08.07.2016

Jeśli chcecie nauczyć się jeździć na rolkach lub deskorolce, albo podnieść swoje umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów, to teraz będziecie mieli idealną okazję. Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe „Green” przy współpracy z Urzędem Miasta Żory i Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Żorach zapraszają na „Letni Roll 2016”. Na miłośników rolek oprócz warsztatów czekają też Nightskating oraz widowiskowe zawody Polish Rolling League.

„Letni Roll” to cykl warsztatów jazdy na rolkach oraz deskorolce, które będą odbywały się w kolejne niedziele  na terenie skateparku i trasy rolkowej w żorskim Parku Cegielnia. Pierwsze zajęcia, podczas których uczestnicy poznają instruktorów i temat zajęć oraz wezwą udział w warsztatach odbędzie się w niedzielę 10 lipca o godzinie 14:00. Warsztaty dla rolkarzy poprowadzą Tomasz Kwiecień oraz instruktorzy Inline Academy, zajęcia z jazdy na deskorolce instruktorzy Skateboard School. Uczestnicy będą mogli podczas zajęć nieodpłatnie wypożyczyć sprzęt. Kolejne warsztaty będą odbywały się 17, 24 i 31 lipca oraz 7 sierpnia.

Cykl warsztatów zakończą mini zawody dla ich uczestników, połączone z profesjonalnymi zawodami na rolkach w ramach prestiżowej serii Polish Rolling League. Finał akcji „Letni Roll 2016” zaplanowano na niedzielę 14 sierpnia. Mini zawody i eliminacje zawodów Polish Rolling League rozpoczną się o godzinie 14:00. Natomiast widowiskowe  zmagania finałowe najlepszych rolkarzy w naszym kraju zaplanowano na godzinę 17:00. Wstęp wolny!

Prawdziwą gratką dla miłośników jazdy na rolkach będzie też Nightskating, czyli grupowy, rekreacyjny przejazd ulicami miasta na rolkach. Może w nim wziąć udział każdy chętny. Wystarczy przyjść do Parku Cegielnia i zabrać ze sobą rolki i ochraniacze lub wypożyczyć sprzęt w hali MOSiR. Przejazd Nightskating rozpocznie się o godzinie 19:00.

info. UM

fot. Wojciech MakulaAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"