Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Wtorek, 05 marca 2024 r.  Imieniny: Fryderyka, Teofila

Krzysiek pobił samego siebie

29.06.2010
Krzysiek pobił samego siebie

W Ostrowcu Świętokrzyskim, odbyły się w miniony weekend Międzywojewódzkie Mistrzostwa Polski 12-latków w pływaniu. Wziął u nich udział zawodnik klubu UKS Salmo Żory, Krzysztof Michulec.

Krzysiek zakwalifikował się do tych zawodów, startując w kilku finałach. Zajął 4 miejsce w Polsce na 100 metrów stylem klasycznym, z czasem 1.19.39. Pobił tym samym swój rekord życiowy. Tak wysoką lokatę zdobył, pokonując ok. 220 zawodników z całej Polski. Startując na 200 metrów stylem klasycznym, zajął 11 miejsce – tak jak w starcie na 100 metrów stylem zmiennym.

Swoje sukcesy Krzysztof, będący uczniem Szkoły Podstawowej nr 17 w Żorach, osiągnął dzięki sumiennemu i wytrwałemu treningowi w klubie. Zawodnik ten jest pierwszym reprezentantem naszego miasta, który odniósł taki sukces w pływaniu.

Klub UKS Salmo Żory i jego trenerzy są dumni, że mają takiego zawodnika i mogli po części przyczynić się do tego znaczącego osiągnięcia.

Dziękujemy nie tylko Krzysiowi i trenerom , ale także rodzicom którzy wspierali i nadal wspierają i motywują syna do ciężkich treningów i pracy jaką trzeba włożyć by mieć z tego radość i satysfakcję. info: SALMO Żory (ok)
 


Komentarze:
~Brawo (2010-06-29 17:17:03)

Gratulacje :)


Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"