Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 26 lutego 2024 r.  Imieniny: Aleksandra, Mirosława

Konkurs Walentynkowy rozwiązany!

12.02.2012
Konkurs Walentynkowy rozwiązany!

Dziękujemy Wam za tak liczne dowody miłości do portalu zory24.pl. Miło jest wiedzieć, że tak wielu tak bardzo kocha zory24.pl. Kilka setek miłych e-maili z odpowiedziami na nasz Konkurs Walentynkowy wiele dla nas znaczy. Przyszedł czas na jego rowziązanie!

Nasz portal wraz z żorskimi przedsiębiorcami postanowił pomóc Wam w spędzeniu niezapomnianych chwil z ukochaną osobą, organizując Konkurs Walentynkowy. Do wygrania były naprawdę atrakcyjne nagrody:

*Karnet wstępu dla zakochanej pary wraz z butelką szampana do SPA Kameleon;
*Dwa bony wartości 100 zł każdy na zakupy w salonie „Świat Wina” przy ul. Rybnickiej 206 w Rowniu;
*Zaproszenie na romantyczną kolację dla dwojga w restauracji Hotelu Stary Młyn w Żorach;
*Specjalny kupon rabatowy o wartości 25 zł na specjalne produkty żorskiej Trafiki Cargo;
*10 zaproszeń dla dwojga do żorskiej restauracji McDonalds.

By móc wygrać jedną z nich wystarczyło okazać portalowi zory24.pl odrobinę miłości, zapisując się na nasz newsletter byśmy byli zawsze w kontakcie oraz odpowiedzieć na proste pytanie:

W jakiej miejscowości najbliżej Żor przechowywane są relikwie Św. Walentego?

Nie sprawiło ono Wam żadnych trudności. Przysłaliście kilka setek przepojonych miłością odpowiedzi. Do tego przekonaliśmy się, jak bardzo dobrze orientujecie się w miejscach przechowywania relikwii Św. Walentego. Najbliższą Żor miejscowością, gdzie znajdują się relikwie tego Świętego jest wieś Rudy w powiecie raciborskim. Miejscowość nazywana jest też Rudami Raciborskimi lub Rudami Wielkimi. Oczywiście do relikwii Św. Walentego można się też pomodlić w Kościele pod jego wezwaniem w Bieruniu, jednak to dalej od naszego miasta niż Rudy. Z kolei z Jankowicami związana jest legenda o ks. Walentym, który zginął z rąk husytów broniąc Eucharystii przed jej zbezczeszczeniem. Walentynki to czas miłości. Nie czas wypominać niedostatki naszym ukochanym. Dlatego wszystkie odpowiedzi wezmą udział w losowaniu nagród. Dziś w samo południe w naszej redakcji odbyło się losowanie szczęśliwców. Zdobywcy nagród otrzymali już e-maile o wygraniu Konkursu.

Gratulujemy! Cieszymy się, że mogliśmy choć nielicznym sprawić odrobinę przyjemności w Walentynki. Tych, którzy nie mieli szczęścia na pocieszenie zapewniamy, że wkrótce będzie nowy konkurs portalu zory24.pl. Bądźcie z nami codziennie!

Nagrody będzie można odbierać w siedzibie portalu zory24.pl przy ul. Moniuszki 10 w Żorach codziennie od godz. 9:00 do 16:00, do piątku 17 lutego tego roku.© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"