Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 22 lutego 2024 r.  Imieniny: Małgorzaty, Marty

Konkurs Walentynkowy!!!

07.02.2012
Konkurs Walentynkowy!!!

Już za tydzień Walentynki. Dzień Zakochanych. My też Was kochamy. Dlatego mamy dla naszych kochanych czytelników specjalny Konkurs Walentynkowy. Do wygrania atrakcyjne nagrody dla dwojga. Pytanie proste.

Każdy zakochany w zory24.pl może wygrać nagrodę. Oczekujemy jednak dowodu Waszej miłości – zapisania się do naszego newslettera byśmy byli zawsze w kontakcie. Jeśli już wcześniej okazałeś w ten sposób uczucie do portalu zory24.pl wystarczy, że o tym nam napiszesz. Do tego wystarczy jeszcze odpowiedzieć na proste pytanie:

W jakiej miejscowości najbliżej Żor przechowywane są relikwie Św. Walentego?

Wśród tych, którzy poprawnie odpowiedzą na pytanie i okażą nam miłość zapisując się do newslettera rozlosujemy atrakcyjne nagrody:

*Karnet wstępu dla zakochanej pary wraz z butelką szampana do SPA Kameleon;
*Dwa bony wartości 50 zł każdy na zakupy w salonie „Świat Wina” przy ul. Rybnickiej w Rowniu;
*Zaproszenie na romantyczną kolację dla dwojga w restauracji Hotelu Stary Młyn w Żorach;
*Specjalny kupon rabatowy o wartości 25 zł na specjalne produkty żorskiej Trafiki Cargo;
*10 zaproszeń dla dwojga do żorskiej restauracji McDonalds.

 

Odpowiedzi należy przesłać z adresu e-mailowego podanego do naszego newslettera lub podać ów adres e-mailowy, jeśli odpowiedź wysyłacie z innego konta pocztowego. Wcześniej należy się oczywiście zapisać do newslettera zory24.pl

Na Wasze pełne miłości odpowiedzi czekamy pod adresem portal@gazetazorska.pl do niedzieli do godz. 24:00. W poniedziałkowy ranek 13 lutego ogłosimy rozwiązanie konkursu.
 © 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"