Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 19 lipca 2024 r.  Imieniny: Marcina, Wincentego

Konkurs - "O Australii - OPINIE gimnazjalistów"

10.09.2013
Konkurs - "O Australii - OPINIE gimnazjalistów"

Jakie miasto jest stolicą Australii – proste, co to jest Uluru – już nie takie oczywiste, ale czy Murray jest najdłuższą rzeką kontynentu, to już na pewno sprawdzą ambitni uczniowie.

Co prawda Festiwal Podróży i Nauki OPINIE dopiero za miesiąc, ale oprócz organizatorów pracują też gimnazjaliści. Mają miesiąc by przygotować się do konkursu wiedzy o Australii pt. „O Australii – OPINIE gimnazjalistów”.

Regulamin konkursu dostępny jest w żorskich gimnazjach oraz na stronie www.festiwalopinie.pl . Termin zgłoszenia upływa z dniem 30 września. Na finalistów i ich opiekunów będą czekać wejściówki na festiwal oraz nagrody rzeczowe. Konkurs Organizowany jest w ramach Festiwalu Podróży i Nauki OPINIE, a jego organizatorami są Stowarzyszenie Międzykulturowe MALOKA i Gimnazjum nr 6 im. Polskich Olimpijczyków w Żorach. Patronat nad konkursem objęła Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Żory Bożena Dąbrowska.

info:UMAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"