Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 24 marca 2023 r.  Imieniny: Gabriela, Marka

Konkurs kibica z Koniczynką

23.11.2010

Sekcja Terenowa Olimpiad Specjalnych „KONICZYNKA”, działająca przy Zespole Szkół Specjalnych im. Matki Teresy z Kalkuty zaprasza wszystkie szkoły podstawowe, gimnazjalne, średnie, a także wszystkich mieszkańców Żor do wspólnego kibicowania podczas XIII Regionalnego Turnieju Koszykówki Olimpiad Specjalnych organizowanego przez „KONICZYNKĘ”.

Turniej jest dofinansowany z budżetu Miasta Żory. Honorowy patronat nad Turniejem objął Prezydent Miasta Żory. Turniej odbędzie się 2 grudnia w hali sportowej w Żorach w godz. 10.30–14.00. Konkurs kibica odbędzie się podczas turnieju. Wszystkich zainteresowanych konkursem – uczniów i nauczycieli zapraszamy do zgłoszenia swojego udziału (grupa do 10 osób) do 25 listopada. Główną nagrodą w konkursie jest grupowy karnet na kręgle ufundowany przez AMBASADA CLUB. Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy. Zgłoszenia i wszelkie zapytania prosimy kierować pod adres: martaambrozynska@wp.pl lub pod nr tel. 691 772 762. info: ma-pAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"