Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 19 lipca 2024 r.  Imieniny: Marcina, Wincentego

Koncert Symfoniczny Młodej Filharmonii Międzyszkolnej

18.06.2024

Przed nami muzyczna uczta w wykonaniu wyjątkowo zdolnych młodych ludzi! Na Scenie na Starówce w najbliższy wtorek, 18 czerwca odbędzie się Koncert Symfoniczny w wykonaniu Młodej Filharmonii Międzyszkolnej.

 

Młoda Filharmonia Międzyszkolna to wspólny projekt łączący uzdolnioną młodzież ze szkół muzycznych w Żorach oraz w Sosnowcu. Podczas Koncertu Symfonicznego, który odbędzie się w najbliższy wtorek, 18 czerwca o godz. 18:00 w Kinie na Starówce w Żorach młodzi artyści zaprezentują dzieła m.in. Moniuszki, Kilara, Świdra czy Handela.

Na scenie wystąpią: Bartosz Lala - Fortepian, Zuzanna Piesik - Sopran, Chór I st. ZPSM w Żorach, Chór MFM - Orkiestra II st. ZPSM w Żorach, Orkiestra smyczkowa II st. ZSM w Sosnowcu, Instrumentaliści Orkiestry dętej II st. ZSM w Sosnowcu.

Chóry przygotowali Zuzanna Hajda, Dominika Kawiorska, a także Maciej Cisowski, który odpowiada też za przygotowanie orkiestry i dyrygenturę.

Wstęp na koncert jest bezpłatny.Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"