Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 29 lutego 2024 r.  Imieniny: Lutosława, Romana

Kinder+Sport. Dziewczyny z "trójki" pokonały 58 drużyn z całego województwa

29.05.2014
Kinder+Sport. Dziewczyny z "trójki" pokonały 58 drużyn z całego województwa

Szósta klasa mistrzostwa sportowego w SP-3 zakończyła grę w prestiżowym turnieju minisiatkówki

Najmłodsze siatkarki w Żorach brały udział w tym turnieju od 2011 roku. W pierwszym roku w kategorii „dwójek” po zaledwie czterech miesiącach treningów dziewczyny dotarły do drugiego etapu. W następnym roku, gdy mierzyły się w „trójkach”, walkę zakończyły w ćwierćfinałach województwa. Za trzecim razem wystartowały w kategorii „czwórek” i udało się dotrzeć aż do finału.

24 maja dziewczyny rozegrały upragniony i długo wyczekiwany finał województwa. Wiedziały, że nie będzie łatwo. Musiały się zmierzyć z mocnymi ekipami z Tych, Katowic, Wodzisławia, Zawiercia i Rudników. W finale rozegrały pięć meczów - wygrały jeden -  z Coroną Rudniki. Pozostałe mecze przegrały dopiero w decydującym secie. Taki wynik dał siatkarkom pewne ósme miejsce. Warto dodać, że żorzanki zostawiły za sobą 58 ekip z całego województwa. Ciężka trzyletnia praca na treningach i obozach w końcu zaowocowała.

Skład finałowej drużyny: Martyna Kaźmierczak, Karolina Kępka, Oliwia Biodrowicz, Monika Lewandowska, Weronika Paluch i Patrycja Ziejka. Trenerem drużyny jest Sylwia Mazur.

Info. kms sp3

 

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"