Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 28 maja 2023 r.  Imieniny: Jaromira, Justyny

Kiermasz zabawek, ubrań i akcesoriów dziecięcych pod murami obronnymi już w najbliższą sobotę

14.09.2022

Twoje dziecko wyrosło ze wszystkich ubranek? Na półkach kurzą się zapomniane zabawki? A może wkrótce zostaniesz mamą i kompletujesz wyprawkę? Koniecznie wybierz się na Kiermasz artykułów dziecięcych w sobotę, 17 września pod murami obronnymi przy ul. Ogrodowej.

 

Kiermasz odbędzie się w godzinach 9:00-12:00 w sobotę, 17 września na terenie Amfiteatru przy Murach Obronnych, usytuowanych między ul. Ogrodową, a ul. Bramkową w Żorach. Udział jest dobrowolny i bezpłatny.

Na kiermasz można przynosić czyste, sprawne i nieuszkodzone zabawki, ubranka, książeczki, puzzle, gry, wózki i akcesoria niemowlęce. Kiermasz odbywa się przede wszystkim bezgotówkowo, na zasadzie ich wymiany, ale organizator zezwala również na transakcje gotówkowe pomiędzy uczestnikami Kiermaszu, jednak nie pośredniczy w takich transakcjach.

Istnieje możliwość bezpłatnej rezerwacji stoiska na terenie Amfiteatru. Wystarczy zgłosić swój udział w Wydziale Promocji, Kultury i Sportu UM Żory pod numerem telefonu 32 43 48 194. Na zgłoszenia czekamy do 16.09.2022 r. do godziny 13:30. Nie jest to jednak obowiązkowe – można po prostu przyjść i wystawić się na dostępnych miejscach.

Uczestnictwo w akcji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na rozpowszechnianie wizerunku utrwalonego podczas organizowanego Kiermaszu przez Urząd Miasta Żory na stronie internetowej www.zory.pl, profilu Facebookowym, Instagramowym Miasta Żory oraz w magazynach i prasie lokalnej w celu dokonania relacji z wydarzenia, promowania postaw proekologicznych, a także atrakcyjnych miejsc w Żorach.

Organizatorem akcji jest Urząd Miasta Żory. Więcej informacji w Regulaminie.

Najmłodsi uczestnicy otrzymają upominek od Miasta Żory.

Źródło: UM Żory

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"