Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 24 kwietnia 2024 r.  Imieniny: Grzegorza, Horacego

Kawa, miód i... wyrok sądowy

06.03.2018
Kawa, miód i... wyrok sądowy

23-latek, poszukiwany przez żorski sąd, został wczoraj zatrzymany, gdy przechadzał się ulicami miasta z dopiero co skradzionym łupem. W kieszeni chował zabraną ze sklepu wysokogatunkową kawę i miód.

Policjanci patrolujący ulice miasta zauważyli wczoraj rano poszukiwanego mężczynę, który szedł ul. Stodolną. Wiedząc o tym, że sąd skazał go na karę więzienia, a ten uchyla się od jej wykonania, natychmiast zareagowali i zatrzymali 23-latka. Podczas kontroli osobistej okazało się, że mężczyzna posiada przy sobie dwie paczki wysokogatunkowej kawy i słoik miodu, które ukradł kilkanaście minut wcześniej w pobliskim sklepie.

Towar, warty ponad 100 złotych, trafił z powrotem na sklepową półkę, a złodziej do jednego ze śląskich zakładów karnych. Spędzi tam najbliższe dni, gdyż właśnie za kradzieże został skazany na 10-dniowy pobyt w więzieniu. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"