Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 02 kwietnia 2023 r.  Imieniny: Franciszka, Teodozji, Władysława

Już po pierwszym etapie Kinderka czwórek dziewcząt

14.12.2016
Już po pierwszym etapie Kinderka czwórek dziewcząt

W tym roku o tytuł mistrza województwa śląskiego walczyć będzie walczyć 80 zespołów. 20 listopada i 4 grudnia rozegraliśmy turnieje pierwszego etapu miejskiego.

W kategorii czwórek wystartowały 3 zespoły SP3 MUKS Sari Żory. Wyniki młodych siatkarek napawają optymizmem. Pierwszy zespół zaliczył same wygrane, a nasze zawodniczki, Maja Żuk i Julia Urbanek, zdobyły dodatkowo tytuł MVP turnieju. Drugi zespół wygrał połowę swoich meczy, a trzeci zespół "maluszków" przegrał tylko z drużyną z Wodzisławia i zajął 2 miejsce w swojej grupie. Takie wyniki zapewniły wszystkim drużynom awans do kolejnego etapu. Z niecierpliwością czekamy na kolejne turnieje, bo chęć gry jest ogromna.

Po dwóch turniejach etapu miejskiego „Kinderka” są dziewczęta z klas 5 w SP 3 i SP 15. W ich kategorii wystartowało 80 zespołów z całego śląska. Po dwóch turniejach na drugim miejscu w grupie uplasowały się zespoły MUKS Sari SP 3 I i II oraz MUKS Sari SP 15 III, tym samym awansowały do drugiego etapu. Awans z 4 miejsca w grupie wywalczyła również drużyna MUKS Sari SP 15 II wygrywając dwa mecze. Niestety, jedna drużyna zakończyła swój udział w „Kinderku”. Powodzenia w następnych turniejach.

11 grudnia wystartowały "dwójki" chłopców i dziewczyn w popularnych "Kindrach". Więcej informacji na temat nowej przygody młodych adeptów i adeptek siatkówki już wkrótce.

10 grudnia pierwsza drużyna młodziczek MUKS Sari Żory I rozgrywała turniej u siebie. Rywalkami naszych dziewczyn były ekipy z Wodzisławia i Michałkowic. Żorzanki spisały się rewelacyjnie wygrywając oba mecze (2:0 i 2:1). Kolejny turniej już w sobotę w Jastrzębiu Zdroju. Wspólnie cieszymy się z udanego turnieju :).

Drużyna młodziczek MUKS Sari Żory II również w sobotę 10 grudnia rozegrała kolejny turniej na wyjeździe w Krzanowicach. Pierwszy mecz wygrała 2-1 z gospodarzem. Drugi mecz również wygrała, ale z KPKS Halemba II . Dużo emocji, ale wychodzimy z nich zwycięsko.

Info. MUKS

Klasa V, SP-15

Klasa V, SP-3

Klasa VI, SP-15

Młodziczki I

Młodziczki II

 

 

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"