Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 19 maja 2024 r.  Imieniny: Kryspina, Piotra

Jak idzie piłkarzom?

02.11.2010
Jak idzie piłkarzom?

Sprawdź najnowsze wyniki meczy KS Żory.

info: KS Żory (pc-s)


Komentarze:
~aj (2010-11-02 10:21:48)

seniorzy w tym sezonie ładnie dają ciała robiąc wstyd całemu miastu , feta po awansie w zeszłym sezonie a w tym standardowo spadek

~Hanek do aj (2010-11-02 19:12:48)

Cóż,nie zawsze można wygrywać,a taki obelżywy komentarz o dawaniu ciała i przytyk o wstydzie robionym całemu miastu jest nie na miejscu.Potrafisz lepiej,pokaż,a nie lżyj,bo na nikogo normalnego to nie działa,a Ciebie stawia w poczcie bałwanów i japiszonów.Pozdrawiam.

~aj (2010-11-03 10:39:05)

Mówię to co każdy widzi , miasto takiej wielkości nie potrafi zorganizować grupy 11 osób którzy potrafią grać w piłke . Nie można powiedzieć że potrafią tego ci panowie którzy , po wielkich nadziejach/zapowiedziach zamykają stawke i spadają na koniec sezonu

~xxx (2010-11-03 17:51:53)

Bo to są bałwany, w klubie rządzą układy, trener wystawia starych dziadów, którym się nic nie chce zamiast młodych (ambitni i głodni gry). Najlepsi zarabiają dobre pieniądze jak na tę ligę i na poziom, który prezentują. Najlepsi mają podobne wynagrodzenie jak w ROW Rybnik.

~von baron (2010-11-03 18:46:51)

Panie aj, awans miał miejsce 2 sezony temu, natomiast w poprzednim dzięki dobrej postawie w samej końcówce rozgrywek udało się obronić przed spadkiem. Nie zmienia to faktu, iż w tej mieścinie nie ma perspektyw i przede wszystkim pieniędzy na klub piłkarski grający w drugiej, czy nawet trzeciej lidze, co dla tak dużego miasta jak Żory, winno być wręcz standardem.

~~YYY (2010-11-04 13:26:51)

Panowie , jeszcze nie spadli , jeszcze są dwa ważne mecze w tej rundzie i cała rewanżowa , trzeba ograć Racibórz i Gliwice to nie są żadne potęgi , potem dobrze przepracować zimę i się wzmocnić , koniecznie w ataku, trochę wyrozumiałości , nie mieli swojego stadionu , tułali się na wyjazdach , myślę , że są rozbici psychicznie.
Powinni grać bez żadnych kompleksów , szacun za końcówkę poprzedniego sezonu im się należy , muszą sobie przypomnieć , że potrafią wygrywać i nie bać się nikogo , nie ma nic do stracenia!!!

~~~YYY (2010-11-08 15:17:56)

Piękny wynik Żory-Racibórz 5-1!!!,
jednak można wygrywać, teraz z optymizmem można jechać do Gliwic po jakże potrzebne punkty , mam nadzieję , że chłopcy się odblokowali , super sobota, piłkarze i koszykarze wygrali w ładnym stylu.

~Hahnek (2010-11-08 21:19:15)

W sobotę chłopaki zagrali przewspaniały mecz.Zaprezentowali naprawdę wysoki poziom gry,co też zaowocowało wysoką i godną uwagi wygraną z drużyną Unii Racibórz.To teraz krytykant "aj" powinien rozpędzić się w kierunku najbliższej ściany/muru,przywalić łbem barana z okrzykiem aaaaaaaaaaaaaaaaaJ!!!!!!!!!!!!!!!! Może wtedy przejdzie Mu fobia narzekania.Jeżeli to nie pomoże,to izba przyjęć szpitala na ul.Gliwickiej w Rybniku jest czynna 24 h/dobę.

~~~YYY (2010-11-12 13:26:58)

Gliwice-Żory 3-1 , niestety nie udało się przywieźć punktów z Gliwic , trzeba koniecznie wyciągnąć wnioski w przerwie zimowej , nie ma innej drogi, jak tylko solidnie przygotować się w przerwie zimowej do rundy rewanżowej , wzmocnić się , marzeniem jest ktoś z wyższej ligi , może przyszedłby ktoś ze zlikwidowanej Odry II , ktoś bramkostrzelny , obrona 4 ligi dla miasta Żory powinna być priorytetem , tę drużynę stać na pewno na więcej , pocieszeniem jest to , że nie zakończyli rundy na miejscu spadkowym , ale trzeba bardzo uważać i skrzętnie gromadzić punkty , powiniem pomóc atut własnego boiska , trzeba jeszcze wygrać półfinał Pucharu Polski i awansować do finału.


Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"