Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 19 maja 2024 r.  Imieniny: Kryspina, Piotra

IV Mistrzostwa Polski Sędziów w Siatkówce Plażowej

03.08.2016

W najbliższy weekend, 6 i 7 sierpnia, na zmodernizowanym kompleksie boisk do siatkówki plażowej Ośrodka Rekreacyjno-Wypoczynkowego MOSIR w Żorach-Roju będziemy świadkami zmagań znanych z ekranów telewizorów, czy hal sportowych sędziów siatkarskich! To właśnie ten obiekt został wybrany do organizacji IV Mistrzostw Polski sędziów siatkarskich w siatkówce plażowej!

Będzie to doskonała okazja, żeby sprawdzić, czy równie dobrze, jak z gwizdkiem na słupku, radzą sobie z piłką na rozgrzanym piachu.

Zobaczymy 26 najlepszych par sędziowskich z całego kraju, a zeszłorocznego tytułu bronić będą reprezentanci województwa mazowieckiego. Turniej rozgrywany jest w kategorii par mieszanych (mikstów) - emocje i wysoki poziom sportowy gwarantowany.

Zawody rozpoczynają się rozgrywkami grupowymi w sobotę od godziny 8.30 i potrwają do późnych godzin popołudniowych. Na główną fazę turnieju, rozgrywaną systemem brazylijskim, zapraszamy w niedzielę od godziny 9.00. Finały i uroczysta dekoracja przewidziana jest na godz. 17.00.

Impreza nie mogłaby się odbyć bez pomocy organizacyjnej i finansowej Śląskiego Związku Piłki Siatkowej, MOSiR-u Żory i firmy KSM Henryk Zeman!

Wakacyjny wypoczynek na basenie w Żorach-Roju można w najbliższy weekend połączyć z kibicowaniem zmaganiom sędziowskim w ramach IV Mistrzostw Polski, do czego serdecznie zapraszamy!

info. MOSiRAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"