Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 24 czerwca 2024 r.  Imieniny: Danuty, Jana

Impreza otwarta z "Duetem na medal". Ewa Swoboda i Iwona Krupa spotkają się z mieszkańcami Żor

21.03.2016

Spotkanie ze sprinterką i rekordzistką świata, Ewą Swobodą oraz jej trenerką, Iwoną Krupą odbędzie się 23 marca o godz.10:00 w Hali Sportowej MOSiR przy ulicy Folwareckiej 10. W programie prezentacja odznaczeń, filmów i zdjęć, wywiady, tort oraz uhonorowanie Duetu. Spotkanie to będzie połączone z konferencją prasową. Wstęp wolny.

Ewa Swoboda i Iwona Krupa - nazwiska tego niezwykłego, żorskiego duetu w ostatnich miesiącach niezliczoną ilość razy gościły na łamach najważniejszych sportowych mediów nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Wymienianiu ich nazwisk najczęściej towarzyszyły słowa: sukces, zwycięstwo oraz rekord. Nasz duet na medal bez wątpienia zasłużył na uhonorowanie przez mieszkańców Żor!

Impreza pod hasłem „Duet na medal” będzie okazją do spotkania z trenerką Iwoną Krupą i sprinterką Ewą Swobodą - autorkami spektakularnych wyników w sprincie, z halowym rekordem świata juniorek na 60 metrów na czele. Podczas spotkania będzie okazja podziękować żorzankom za niesamowite sportowe emocje, których dostarczają wszystkim kibicom oraz za rozsławianie Żor na całym świecie. Jak zgodnie podkreślają obie panie, sukcesy nie byłyby możliwe do osiągnięcia osobno – to wspólna zasługa żorskiego duetu na medal.

W imprezie mogą wziąć udział grupy zorganizowane z żorskich szkół podstawowych oraz gimnazjów oraz inni zainteresowani mieszkańcy. Mile widziane będą transparenty i inne atrybuty dopingujące Ewę Swobodę i Iwonę Krupę. Podczas imprezy będzie można nie tylko bliżej poznać osiągnięcia trenerki i sprinterki, ale też m.in. zobaczyć fragment treningu lekkoatletycznego zawodników klubu UKS Czwórka Żory, czy obejrzeć specjalne filmy-niespodzianki.

Szkolne grupy zorganizowane prosimy o potwierdzenie swojego udziału telefonicznie do 18 marca w kasie hali MOSiR, nr tel. 32 43 41 172. Liczba miejsc ograniczona.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Urząd Miasta Żory zapraszają.

info. MOSiRAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"