Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 29 lutego 2024 r.  Imieniny: Lutosława, Romana

III sezon rozgrywek Żorskiej Amatorskiej Ligi Orlika

24.05.2016

172 zawodników z 12 zespołów wystartowało w rozgrywkach trzeciego sezonu „Żorskiej Amatorskiej Ligi Orlika” zorganizowanych 20 maja przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz amatorską drużynę „BAHA-Provita Żory”.

Po raz kolejny na Orliku zlokalizowanym przy Szkole Podstawowej nr 3, dzięki uprzejmości dyrekcji tejże szkoły rozegrano dwie rundy rozgrywek trwających od września do maja. Łącznie rozegrano aż 132 spotkania ligowe. Mistrzem sezonu 2015/16 został zespół „BA-HA Provita Żory”, który już po raz trzeci z rzędu wygrywa orlikowe rozgrywki. Drugie miejsce zajęła drużyna „Zbieranina”. Najniższe miejsce na podium przypadło zespołowi „Grajki”. W klasyfikacji strzelców zwyciężył Radosław Łukasik zawodnik zwycięzkiej drużyny. W klasyfikacji „Fair Play” trzy zespoły w całych rozgrywkach zostały ukarane tylko jedną żółtą kartką! „Najczyściej” w tegorocznym sezonie grały drużyny „Novare”, „BA-HA Provita Żory” i „Zymft”.

Po raz kolejny należy docenić wspaniałą postawę zespołów, które stanęły na podium podczas tegorocznego sezonu ŻALO. Wszystkie zespoły, otrzymane nagrody pieniężne przeznaczyły na pomoc dla chorego Jasia Wiśniewskiego. Dodatkowo zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy.

Komplet wyników można odnaleźć na www.mosir.zory.pl. Miłośników piłki nożnej już teraz serdecznie zapraszamy na kolejny sezon. Szczegóły wkrótce.

info. MOSiR


Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"