Piątek, 26 kwietnia 2024 r.  Imieniny: Marii, Marzeny

II etap młodziczek rozpoczęty. Dobrze się zaczyna

31.10.2017

W turnieju rozegranym w Orzeszu nasza drużyna wygrała 2-0 z drużyną gospodarzy SMUKS Orzesze oraz 2-0 z JKS Jastrzębie II.

Natomiast na sali przy ulicy Boryńskiej w Żorach odbył się turniej młodzików. Chłopcy zagrali pierwszy mecz z MUKS Michałowice i wygrali 2:0 (25:17, 25:15), drugi zagrali z MKS Żywiec przegrywając 2:1(17:25,25:20:,15:2), ale to był bardzo dobry mecz. Pierwszy set Sari, bezkonkurencyjne świetne przyjęcie, rozegranie i atak oraz sporo fajnych zagrywek. W drugim secie coś stanęło no i set trzeci gonili, ale troszkę zabrakło.
Chłopcy pomimo przegranej zagrali fajnie.
Tydzień temu młodzicy grali w Pyskowicach.  Wygrali z MKRS Pyskowice 2:0 (do 18 i 20) i oraz z UKS Jedynka Jaworzno III również 2:0 (do 22 i 15).

Miasto Żory wspiera nasze siatkarki i siatkarzy.