Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 19 maja 2024 r.  Imieniny: Kryspina, Piotra

I Turniej Karate Kyokushin Sari Cup

25.11.2015
I Turniej Karate Kyokushin Sari Cup

Już w najbliższa sobotę 28 listopada Klub Sztuk Walki „SHOGUN ŻORY” zaprasza mieszkańców Żor i okolic na I edycje Turnieju Karate Kyokushin „SARI CUP”, który odbędzie się w hali MOSiR przy ul. Folwareckiej 10. Turniej rozpocznie się o godz. 10:00. Wstęp wolny. Dowiedz się więcej:

Karate kyokushin to pełnokontaktowa sztuka walki stworzona przez Masutatsu Oyamę w latach 40 ubiegłego stulecia. W żorskim „SHOGUNIE” pod okiem sensei Dariusza Kudyka sztukę tę ćwiczy obecnie ok. 100 karateków w 3 sekcjach: dziecięcej, młodzież/dorośli i zawodniczej. W bieżącym roku nasi karatecy zdobyli 27 medali startując na Mistrzostwach Polski, Śląska, Pucharze Śląska oraz licznych turniejach ogólnopolskich.

Do udziału w  żorskim turnieju zgłosiło się ponad 220 zawodników reprezentujących 17 klubów z Polski oraz Czech. Wystąpią oni w 2 formułach, kata (układy formalne, walka bezkontaktowa) oraz kumite (walka kontaktowa) w podziale na kategorie wiekowe: dzieci do lat 9, dzieci 10-11 lat, kadeci 12-13 lat, młodzicy 14-15 lat, juniorzy 16-17, seniorzy +18 lat oraz oldboye +35 lat.

Turniej rozpocznie się o godz. 10:00 od formuły kata. Od godz. 12:00 przewidziane są eliminacje kumite, o 13:30 oficjalne otwarcie z pokazem niespodzianką a następnie półfinały i finały kumite.

Współorganizatorami turnieju są Miasto Żory oraz MOSiR Żory. Zapraszamy do wspólnego kibicowania.
Wstęp na hale jest wolny.

Więcej szczegółów TUTAJ

info. SARI CUPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"