Piątek, 26 kwietnia 2024 r.  Imieniny: Marii, Marzeny

Hawajskie z "15" na pudle

07.10.2013

III miejsce zajęli w wielkim finale ogólnopolskim „Orlik Basketmanii” zawodnicy Hawajskich Koszul ze Szkoły Podstawowej nr 15.

HK SP 15 Żory - Rosa Radom 28:12

Bilans czterech zwycięstw i jednej porażki pozwala nam zająć ostatecznie wysokie III miejsce. Kilka prostych błędów, brak skuteczności z wypracowanych pozycji, to przyczyny półfinałowej porażki z drużyną z Ostrowa, która ostatecznie zwyciężyła w całym turnieju.

Na wyróżnienie w tym turnieju zasłużyli: Damian Kupka i Alan Jatczyk oraz Dorian Karwala, który został wybrany do najlepszej piątki turnieju:).

Skład brązowych medalistów: Alan Jatczyk, Damian Kupka, Sebastian Michalczuk, Dorian Karwala, Miłosz Żebrowski, Kacper Wojciechowski, Bartlomiej Szady, Paweł Sitek, Maciej Łatka, Radosław Rybczyński.