Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 27 maja 2024 r.  Imieniny: Augustyna, Jana, Juliana

Gwiazdy fitness w Żorach. II Żorska Konwencja Fitness

15.03.2023

1 kwietnia w hali sportowej MOSiR odbędzie się II Żorska Konwencja Fitness. Gwiazdami tegorocznej edycji będą popularni wśród miłośników aktywności fizycznej trenerzy, Katarzyna Dziurska i Tomasz Choiński.

II Żorska Konwencja Fitness odbędzie się w sobotę, 1 kwietnia o godz. 9:00 w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żorach, przy ul. Folwareckiej 10. Po udanej ubiegłorocznej pierwszej edycji, której główną atrakcją był trening z QCZAJ’em tym razem organizator zaprosił kilka znanych postaci ze świata fitness. Uczestnicy imprezy będą mogli wziąć udział w pięciogodzinnych zajęciach treningowych i warsztatach prowadzonych przez trenerów i szkoleniowców z bogatym doświadczeniem i ogromną charyzmą.

Do Żor w tym roku zaproszono najlepszych trenerów personalnych z Polski, znanych z ekranów telewizyjnych i platform treningowych, które obserwowane są przez setki tysięcy osób. Największą atrakcją będzie udział Katarzyny Dziurskiej – trenerki fitness, Mistrzyni Świata w Fitness Figure Classic, Mistrzyni Europy Bikini Fitness, finalistki 8. edycji „Dancing with the Stars”, ekspertki fitnessu i zdrowego odżywiania w programach „Dzień dobry TVN” czy „Pytanie na śniadanie”, prowadzącej platformę dietetyczno-treningową „SlimProjekt”. Pozytywnych wrażeń uczestnikom dostarczy także trening z Tomaszem Choińskim – mistrzem Polski w aerobiku sportowym, instruktorem fitness i kulturystyki, byłym członkiem Teamu Be Active Ewy Chodakowskiej, prowadzącym warsztaty fitness w programach telewizyjnych, autorem książek i nagrań o tematyce fitness. W programie pojawią się także zajęcia jogi z Małgorzatą Grabarą – dr hab. nauk o kulturze fizycznej, profesor AWF Katowice, wykładowcą rekreacji ruchowej w oparciu o system fizycznych ćwiczeń hatha jogi, autorką wielu publikacji w tym książki „„Asany jogi dla współczesnego człowieka”.

Poza gośćmi z Warszawy i Katowic na konwencji pojawią się żorscy trenerzy fitnessu i jogi: Weronika Porada – trener personalny, instruktorka programów LesMills, BodyPump, instruktorka fitness, pilatess, DeepWork oraz Małgorzata Kubica – nauczyciel jogi Iyengara na co dzień prowadząca zajęcia w swoim studio Atudio Jogi AHIMSA. II edycja konwencji to będzie ogromna dawka energii i kształtowania własnego ciała, wszyscy prowadzący bloki treningowe przekażą swoje umiejętności prowadzenia zajęć a także wskazówki do ćwiczeń na przyszłość. Program przybliży także temat diety, motywacji, a także ciekawostek z zakresu zdrowego trybu życia i zasadach dobrego odżywiania. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami, punktów wystawienniczych oraz pomiarowych, możliwości zdobyci autografów i zdjęć z naszymi gośćmi. Dla każdego uczestnika przygotowano posiłek oraz pamiątkowy gadżet. Szczegóły, regulamin, postacie prowadzących oraz formy zapisów dostępne na stronie organizatora. Warto już dziś zarezerwować miejsce. Zachęcamy do zapisów przez stronę www.mosir.zory.pl.

Program godzinowy:

8:00 – 10:00 Rejestracja wszystkich uczestników
9:10 Uroczyste otwarcie
9:15 Ogólnorozwojowa rozgrzewka fitness – Weronika Porada - Żory (40 min)
10:00 Trening rozciągający jogi - Małgorzata Grabara – AWF Katowice (45 min)
10:50 Trening fitness Super Cardio -Tomasz Choiński – Warszawa (50 min)
12:00 Trening fitness Full Body Workout - Katarzyna Dziurska – Warszawa (60 min)
13:00 Relaksacja ciała i umysłu - Małgorzata Kubica - Żory (10 min)
13:10 przerwa na posiłek, zdjęcia i autografy z prowadzącymi treningi, prezentacja stanowisk sponsorów (60 min)
14:00 zakończenie programu konkurs z nagrodami dla uczestników

Źródło: UM ŻoryAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"