Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 24 czerwca 2024 r.  Imieniny: Danuty, Jana

Grill + Run = Fun. Biegiem przez pojezierze palowickie. Luxtorpeda zaprasza

29.05.2014
Grill + Run = Fun. Biegiem przez pojezierze palowickie. Luxtorpeda zaprasza

Grupa Biegowa Luxtorpeda zaprasza biegaczy i uprawiających nordic walking wraz z rodzinami do udziału w Rodzinnym Pikniku Biegowym „Grill + Run = Fun 2014”, 21 czerwca w Palowicach.

Hasłem, pod którym odbędzie się impreza jest „25 lat wolności to powód do biegu i radości”, a patronem honorowym zawodów jest Jerzy Buzek.

Podobnie jak w dwóch poprzednich edycjach imprezy, trasy prowadzić będą zakątkami tzw. „pojezierza palowickiego”. W programie przewidziane są starty dla dzieci na dystansach: 100m (do 5 lat), 300m (6-7 lat), 600m (8-10 lat), 800m (11-13 lat), 1000m (14-16 lat) oraz dla dorosłych i młodzieży od 16 roku życia na dystansach: 5 i 15 kilometrów. Zawody nordic walking odbędą się na dystansie 10km, ale marsz będzie można skończyć po 5km.

Poza biegami, dzieci w wieku 5-13 lat będą mogły wziąć udział w konkursie plastycznym organizowanym pod tym samym hasłem co piknik, w którym do wygrania są bony na kurs językowy. Pełen regulamin konkursu dostępny jest na stronie Luxtorpedy.

Oprócz klasyfikacji indywidualnej, przeprowadzona zostanie klasyfikacja rodzinna, a start w biegu na najdłuższym dystansie będzie klasyfikowany także w Grand Prix Czerwionki-Leszczyn. Na mecie czekają m.in. pamiątkowe medale, kupony na kiełbasę z grilla lub do upieczenia na ognisku. Na biegi główne obowiązuje łączny 200-osobowy limit zgłoszeń.

Biuro zawodów czynne będzie w godzinach od 10:00 do 13:30, o13.00 rozpoczną się biegi dzieci, a zawody dorosłych o 14:00. Pomiar czasu wykonywany będzie przez GB Luxtorpeda bez profesjonalnych chipów.

Zawodnicy powinni zgłaszać się przez formularze zamieszczone na stronie Luxtorpedy do 15 czerwca (udział w biegach dzieci jest bezpłatny, opłata za starty dorosłych wynosi 15zł) lub w biurze zawodów (w przypadku wolnych miejsc) za opłatą 30zł. Zawodnicy niepełnoletni muszą posiadać pisemną zgodę rodziców.

Więcej informacji na stronie: www.gbluxtorpeda.org

Info. LUX

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"