Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Wtorek, 05 marca 2024 r.  Imieniny: Fryderyka, Teofila

Grand prix - dalsze zmagania

15.06.2010
Grand prix - dalsze zmagania

W minioną niedzielę rozegrano zawody indywidualne z cyklu GRAND PRIX ŻOR. Zawodnicy zmierzyli się w turnieju piłkarzyków, tenisa stołowego oraz zagrali w kręgle.

Zdobyte punkty przesz poszczególnych zawodników trafiały do klasyfikacji generalnej zakładów pracy. Dodatkowo każda startująca kobieta uzyskiwała bonus w postaci 3 punktów.

Zmagania bardzo dobrze rozpoczęli zawodnicy firmy Geo-Bud. W turnieju piłkarzyków obie reprezentacje tego zakładu zajęły pierwsze miejsca w grupach, wygrały w półfinałach i zmierzyły się ze sobą w finale. W klasyfikacji generalnej uzyskały łącznie 30 pkt.

W turnieju tenisa stołowego bezkonkurencyjny okazał się Marek Tyniecki z Urzędu Miasta, wygrywając wszystkie spotkania bez straty seta. W tej konkurencji najwięcej punktów do klasyfikacji generalnej uzyskali właśnie pracownicy Urzędu Miasta – 47 pkt.

W ostatniej konkurencji zwyciężył Krzysztof Franczuk z AS Vending. Jednocześnie reprezentacja tego zakładu wygrała turniej kręgli, wyprzedzając Komendę Miejską Policji.

Po konkurencjach indywidualnych w klasyfikacji generalnej nastąpiły pewne zmiany. Na pozycję lidera powrócili pracownicy ZTK Żory. Na drugim miejscu plasuję się Komenda Miejska Policji ze stratą 5 pkt. Natomiast najniższe miejsce podium zajmują reprezentanci AS Vending.

Do rozegrania pozostała już tylko jedna konkurencja – wielobój sprawnościowy. info: MOSiR (ok)

 

 

 

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"