Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 24 czerwca 2024 r.  Imieniny: Danuty, Jana

Florence i jej maszyna - konkurs !

09.05.2012
Florence i jej maszyna - konkurs !

Mamy dla Państwa jedno podwójne zaproszenie na koncert Florence + The Machine, który odbędzie się w Multikinie w Rybniku, 16 maja.

Zaproszenie wylosujemy spośród maili nadesłanych na adres gazeta@gazetazorska.pl lub portal@gazetazorska.pl. W treści maila prosimy wpisać: Florence + The Machine w Multikinie w Rybniku.

Uwaga, tylko maile z podaną treścią (bez błędów) wezmą udział w losowaniu. Prosimy też podać swoje imię i nazwisko, które potrzebne będzie przy odbiorze zaproszenia w Multikinie.

Zapraszamy do zabawy. Ma maile oczekujemy do jutra, tj. do czwartku, do godziny 12.00. O wylosowaniu zaproszenia, nadawcę szczęśliwego maila poinformujemy... mailem. Red.

Grupy Florence and the Machine nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi dobrej muzyki. Przepiękny głos wokalistki Florence Welch i miejscami dziwna, tajemnicza muzyka go otaczająca hipnotyzują swoim wdziękiem coraz większą ilość słuchaczy. Przeboje „Dog Days Are Over”, „You've Got the Love”, „Cosmic Love” zostały wspaniale przyjęte zarówno przez prasę muzyczną, jak i miłośników dobrego popu. Multikino zaprasza swoich widzów na pokaz specjalnego akustycznego koncert grupy.

Po okrytej platyną (także w Polsce!) płycie „Ceremonials” angielska grupa zdecydowała się podarować swoim fanom prawdziwie wyjątkową produkcję. W grudniu 2011 roku odbył się kolejny koncert z serii MTV Unplugged. Występy te charakteryzują się rezygnacją z elektrycznych instrumentów na rzecz ich akustycznych odpowiedników. Tym samym dzięki niecodziennemu występowi w studiu MTV Florence and the Machine dołączyli do gwiazd muzyki, jak Eric Clapton, Nirvana, Bruce Springsteen, Jay-Z, czy nasz rodzimy Hey. Wydanie płyty z koncertu MTV Unplugged to pewien rodzaj wyróżnienia dla artysty, a dla jego fanów możliwość usłyszenia nowego oblicza danego zespołu. Czasem wyciszonego, czasem z zupełnie zmienioną aranżacją, z innym klimatem.

W ramach swojego występu Florence i jej koledzy z zespołu przygotowali dla swoich słuchaczy coś specjalnego. Wokalistce towarzyszył między innymi dziesięcioosobowy chór gospel! W setliście znalazło się miejsce dla jedenastu piosenek z poprzednich płyt grupy („Lungs”, „Ceremonials”) oraz dla dwóch coverów. Pierwszym z nich jest „Jackson” z repertuaru Johnny'ego Casha. Florence wykonuje go wraz z gościem – Joshem Homme, znanym chociażby z zespołu Queens of the Stone Age. Drugim coverem jest „Try a Little Tenderness” Otisa Reddinga – prywatnie ulubiona piosenka Florence Welch.

Multikino serdecznie zaprasza na pokaz akustycznego koncertu Florence and the Machine, podczas którego zarejestrowano płytę „MTV Unplugged – A Live Album”. Jedenaście poruszających piosenek, wyciszona atmosfera, hipnotyczna muzyka i górujący nad wszystkim przepiękny głos Florence Welch – tego nie wypada przegapić.Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"