Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 19 maja 2024 r.  Imieniny: Kryspina, Piotra

Ferie z autografem skoczka

29.01.2014
Ferie z autografem skoczka

Zachwycone dziewczyny zdobyły autografy Kamila Stocha, Piotra Żyły, Macieja Kota, Jana Ziobro i Dawida Kubackiego.

Dzieci i młodzież z formacji tanecznej "Reaktywacja Żory" spędzały ferie w Wiśle. Pobyt zespołów w górach zorganizowali rodzice i zarząd stowarzyszenia, w dniach od 22 do 26 stycznia. Podczas pięciu dni dzieci zwiedziły Wisłę, były m.in. w Muzeum Trofeów Adama Małysza i parku wodnym "Tropikana" w hotelu Gołębiewski. Odbył się bal karnawałowy połączony z urodzinami jednej z dziewczynek, warsztaty malowania na szkle oraz warsztaty taneczne z zaproszonymi choreografami. Atrakcją zimowiska był wieczorny kulig z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek. Jednak największą frajdą okazał się pobyt pod skocznią im. A. Małysza i spotkanie oraz z sesja zdjęciowa z olimpijską kadrą naszych skoczków narciarskich.  Wszyscy uczestnicy zimowiska pożegnali Wisłę zimnymi ogniami i lampionami do nieba.

Rodzice, dzieci i zarząd stowarzyszenia pragną bardzo gorąco podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w organizację zimowiska oraz naszym sponsorom: Zarządowi Spółdzielni Mieszkaniowej „Nowa” w Jastrzębiu-Zdroju i firmie FHPU Malarstwo-Tapeciarstwo A. Habdas.

Info: Rea.
 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"