Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 24 marca 2023 r.  Imieniny: Gabriela, Marka

FC Żory na pudle

08.11.2011
FC Żory na pudle

Remis w zaległym meczu spowodował, że FC Żory wskoczyły na III miejsce dzięki lepszemu wynikowi w bezpośrednich meczach z Victorią. FC Żory mecz z Meksykiem zaczęły z wysokiego C, strzelając dwie bramki. Ambitnie grający meksykanie doprowadzili do remisu.

Napastnik z Żor strzelił karnego na 3–2 i gdy wydawało się, że takim wynikiem zakończy się mecz, w ostatniej minucie spotkania Meksyk doprowadził do wyrównania. Mecz zakończył się wynikiem 3–3.
W 2 lidze w meczu na szczycie spotkały się dwie liderujące drużyny w tegorocznym sezonie. Lider rozgrywek Old Stars podejmował ekipę Rodbudu, która liczyła na osiągnięcie korzystnego rezultatu. Ich wygrana dawała bezpośredni awans na kolejkę przed zakończeniem sezonu. Górą byli jednak zawodnicy lidera, którzy wygrali to spotkanie 4–3 i tym samym w całym sezonie 2011 stracili tylko 5 punktów remisując na wiosnę z Rodbudem i przegrywając z Amatorem. Zawodnicy Rodbudu schodzili do szatni ze zwieszonymi głowami, gdyż ich bezpośredni rywal Amator spotykał się z teoretycznie słabszym zespołem, z drużyną Lubaru. W szatni okazało się jednak, że Lubar wygrał z Amatorem 5–3 i tym samym o bezpośrednim awansie zadecyduje ostatnia kolejka. Trzeba dodać, że ekipa Amatora grała od 30 min. w dziesięciu po czerwonej kartce dla ich bramkarza. W pozostałych meczach RKP wygrał z Klimapolem, Vikingi uległy FC Chwałowice, a w meczu najsłabszych drużyn górą były Dżonsony wygrywając z RowRybem. Przed nami ostatnia kolejka sezonu i wtedy dowiemy się kto awansuje bezpośrednio do 1 ligi, a kto zagra w barażach z FC Baranowice.
Więcej o rozgrywkach Ligi ROW można się dowiedzieć na stronach internetowych ligi www.ligarow.pl oraz www.forum.ligarow.pl. info: ROW

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"