Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Sobota, 13 kwietnia 2024 r.  Imieniny: Marcina, Przemysława

Eksplozja i Dżesika Skórska medalowo na Mistrzostwach Europy Mażoretek

29.06.2015

W weekend 27 i 28 czerwca 2015 r. odbyły się X Mistrzostwa Europy Mażoretek organizowane przez International Federation Majorettes Sport na Hali Widowiskowo-Sportowej "Azoty" w Kędzierzynie-Koźlu. Nasze miasto reprezentowały mażoretki Eksplozja, które działają przy Miejskim Ośrodku Kultury w Żorach - na co dzień trenujące w Klubie Wisus.

W układzie MIX (połączenie mażoretek i cheerleaderek) zdobyły brązowy medal tym samym uzyskując tytuł II Wicemistrza Europy. Niedziela okazała się szczęśliwa dla solistki Dżesiki Skórskiej – która wytańczyła tytuł Wicemistrza Europy – zdobywając srebrny medal, gdzie konkurencja liczyła 29 solistek z całej Europy.

Dziewczyny otrzymały nominację na Mistrzostwa Świata Mażoretek, które odbędą się w Pradze.

Od września zaczynają się nowe castingi i nabory do zespołu. Mażoretki serdecznie zapraszają do wszystkich grup wiekowych (najmłodsza grupa 4 – 6 lat, kadetki 7 – 11 lat, juniorki 12 – 14 lat, seniorki od 15 lat, oraz grupa ”Mamuśki”) Instruktor: Kaja Skórska.

info. KS

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"