Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Wtorek, 05 marca 2024 r.  Imieniny: Fryderyka, Teofila

e-futbol liga otwiera listę graczy. Czy ktoś pokona MaxBud Wielopole w sezonie 2015?

03.03.2015
e-futbol liga otwiera listę graczy. Czy ktoś pokona MaxBud Wielopole w sezonie 2015?

Wielkimi krokami zbliża się kolejny sezon rozgrywek Rybnickiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej e –futbol Liga. W poprzednim sezonie 2014 w rozgrywkach wzięło udział 26 zespołów.

Kilka z nich już w przerwie między rozgrywkami wycofało się z rozgrywek – Old Stars Boguszowice, FC Habrova, KS Boguszowice. Mistrzem ligi został MaxBud Wielopole, na 2. miejscu uplasował się ZUPIL Piaski, a na 3. miejscu znalazł się Bruk-Bud Chwałowice. Z rozgrywkami pożegnała się Victoria Głożyny i wcześniej już wspomniany Old Stars oraz Marat, który zrezygnował z gry w nowym sezonie. Jest to bardzo duża niespodzianka, gdyż ta drużyna zawsze plasowała się w górnych rejonach tabeli dwukrotnie wygrywając ligę. Awans z II ligi wywalczył Amanis Pub Nowiny, KS Rybówka i RowRyb.

Wszystkie drużyny, które są chętne do rywalizacji w sezonie 2015 prosimy o potwierdzanie swojego udziału poprzez kontakt telefoniczny z organizatorami ligi: Tomasz Komorowski, tel. 607 447 005; Tomasz Kowalczuk, tel. 604 972 612 lub poprzez strony internetowe ligi, gdzie można znaleźć regulamin, itp.: www.liga.e-futbol.pl www.ligarow.fora.pl, www.ligarow.futbolowo.pl.

Zawodników, którzy są chętni do gry, a nie mają swoich zespołów prosimy o wpisywanie się na forum ligi www.ligarow.fora.pl, ewentualnie można też wpisywać się na stronach internetowych poszczególnych drużyn.

Zebranie organizacyjne sezonu 2015 odbędzie się w dniu 16.03.2015 o godz. 18 00 w Pubie Amanis w Rybniku, ul. Kar. Kominka 15e (pod Misztelą).

Serdecznie zapraszamy!

info. Org.Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"