Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 24 marca 2023 r.  Imieniny: Gabriela, Marka

Dziewczyny z SP3 wygrywają siatkarskie zawody rejonowe

28.04.2015

Uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Żorskich Twórców Kultury wygrały zawody rejonowe i znalazły się w gronie 16 najlepszych szkół w województwie śląskim. Zawody odbywają się w ramach rozgrywek Śląskiego Szkolnego Związku Sportowego i rywalizują w nich jedynie drużyny szkolne. Jednocześnie dziewczyny uczestniczą w Ogólnopolskim Turnieju Minsiatkówki Kinder + Sport.

W tym roku na poziomie klasy piątej grają w zespołach trzyosobowych. Do tej rywalizacji w naszym regionie przystąpiły 84 zespoły, a najsilniejsza ekipa z Sari aktualnie walczy o awans do najlepszej szesnastki na Śląsku.

Do półfinałów wojewódzkich awansowały uczennice z klasy mistrzostwa sportowego 5a:

Czech Hanna, Czułowska Aleksandra, Droździel Julia, Goszyc Magdalena, Goszyc Wiktoria, Jamrozik Paulina, Krzysztofik Zuzanna, Nguyen Kamila, Niechoj Dorota, Osińska Patrycja, Pająk Milena, Ragus Wiktoria, Rudnicka Anna, Rzeźniczak Agnieszka, Sobik Wiktoria, Stępka Patrycja, Wyppich Zuzanna.

Trenerem zespołu jest Kamil Kosiński.

Aktualnie w Szkole Podstawowej nr 3 jest prowadzony nabór do klas sportowych o profilu piłki siatkowej dla dziewczyn i chłopców z obecnych klas III.

Artykuł o naborze: SP3 prowadzi nabór do IV klasy sportowej o profilu siatkówka dziewcząt i chłopców

info. WPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"