Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 22 lutego 2024 r.  Imieniny: Małgorzaty, Marty

Dziewczyny z SP 3 idą jak burza! Przed nimi III etap Kinderka

16.03.2016

Pierwszy zespół nadal niepokonany. Wygrywa mecz za meczem nie tracąc nawet seta. Grupa trzecia wyprzedziła dwa zespoły w tabeli i będzie nadal grać w Kinderku.

Już po kolejnym etapie turnieju Kinder+Sport, w którym biorą udział uczennice z SP3. Przez ostatnie dwa weekendy na boiskach walczyły dziewczyny z klasy 5 w kategorii TRÓJEK. W drugim etapie walczyły 3 zespoły, każdy trafił do innej grupy.

Zespół pierwszy spokojnie awansował do kolejnego etapu z 1 miejsca.

Drugi zespół, po bardzo udanym pierwszym turnieju, w drugim trochę się rozluźnił i wygrał 2 z 4 meczy. Taki wynik pozwolił im awansować z drugiego miejsca.

Miejmy nadzieję z w III etapie nie będzie takich potknięć i dziewczyny do końca będą poważnie podchodzić do każdego meczu nawet jak awans będą miały zapewniony. Natomiast 3 zespół jak i w pierwszym etapie i tym razem dostarczył najwięcej emocji. Po niezbyt udanym pierwszym turnieju w rewanżach udało się zrehabilitować i wygrać 2 mecze. A potem musieliśmy czekać na wyniki gdyż znowu trzeba było liczyć małe punkty i sety. Czekaliśmy i się doczekaliśmy. Po raz drugi dziewczyny udowodniły, że mają charakter i wolę walki i przede wszystkim nie poddają się nawet, gdy tabelki źle wyglądają. W rezultacie wyprzedziły dwa zespoły w tabeli i z 3 miejsca będą grać nadal w Kinderku.

Dziękujemy za emocje i czekamy na następne dobre wyniki już w trzecim etapie. Pozostało już tylko 48 z 97 zespołów zgłoszonych do turnieju.

Klub MUKS Sari Żory jest wspierany przez Urząd Miasta Żory.

info. W.P.Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"