Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 27 maja 2024 r.  Imieniny: Augustyna, Jana, Juliana

Dziewczyny z 6 klasy SP3 awansowały do półfinału województwa turnieju Kinder+Sport

27.04.2017

Po dwóch turniejach trzeciego etapu udało się obu drużynom awansować. Nie było łatwo: obie drużyny były w tej samej grupie więc jedna z nich doznała jednej porażki. Na pochwałę trzeba powiedzieć, że mecze pomiędzy naszymi zespołami były najciekawsze i stały na wysokim poziomie.

Teraz szykujemy się na półfinały. Gdzie tylko Żory, Tychy i Zawiercie mają po dwie drużyny. Na placu boju zostało już tylko 16 drużyn z 98. Jest o co walczyć, a wspiera nas Miasto Żory. 

Skład pierwszego zespołu: Ola Danilczuk, Magda Jamrozik, Paulina Muszyński, Julia Urbanek, Magda Wawrzyńczyk, Maja Żuk.

Skład drugiego zespołu: Alicja Czułowska, Monika Grabowska, Karolina Kania, Hania Kosztyła, Ewa Lewandowska, Wiktoria Szubert.

Nie gorzej spisały się dziewczyny z SP-15. 22 kwietnia, „trójka”: Z. Iwanek, N. Marek, A. Franczyk, W. Kaszuba, rozgrywała kolejne mecze trzeciego etapu Kinder+Sport w Tarnowskich Górach, które zakończyły się awansem do kolejnego etapu - półfinałowego. Dziewczyny były bardzo zmęczone, ale szczęśliwe, bo  na 78 drużyn są w pierwszej szesnastce.

Nie mniejszym sukcesem mogą pochwalić się najmłodsze zawodniczki z SP-15 MUKS Sari Żory. Dwie drużyny w składzie: Antonina Smolak, Aleksandra Wawrzeniec, Daria Wróblewska, Julia Syrnicka, Maja Smal, Roksana Rudnicka, Zuzanna Kazanecka, grają w trzecim etapie rozgrywek Kinder+Sport, tzn. na 125 drużyn w województwie są wśród 32 najlepszych. 23 kwietnia rozgrywały pierwszy turniej trzeciego etapu.

Kibicujemy naszym zawodniczkom i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

info. MUKS

Klasa 6, SP-3

SP-15Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"