Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 29 lutego 2024 r.  Imieniny: Lutosława, Romana

Dzielnice na start!

01.06.2015
Dzielnice na start!

To kolejna impreza zorganizowana przez Miejski Ośrodek Sportu Rekreacji w Żorach w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich oraz XXI Turnieju Miast i Gmin.

27 maja na osiedlu Księcia Władysława zgromadziła się ponad 100-osobowa grupa dzieci, która chętnie uczestniczyła w licznych konkurencjach sportowo-rekreacyjnych, dopasowanych do ich wieku. Każde dziecko mogło startować w wybranej dyscyplinie, w czterech kategoriach wiekowych: przedszkolaki, kl. I-III, IV- VI i gimnazja. Zawodnicy rywalizowali między sobą: w rzutach do kosza, strzałach do bramki, skokach w workach, na skakance i piłce KONGO, biegach w spodniach, slalomie z toczeniem dużej piłki, rzutach do celu, w wyścigach na hulajnodze i gokardzie, biegach, pląsach i zabawach. Podczas imprezy rozegrano również turniej piłki nożnej „dzikich drużyn”, w którym pięcioosobowe drużyny rywalizowały o miano najlepszej. Sympatycy tenisa ziemnego mogli skorzystać z kortów i rad instruktora. Zdobywcy czołowych miejsc w poszczególnych konkurencjach otrzymali upominki, baloniki i słodycze ufundowane przez organizatora. Podczas sportowej zabawy dzieci zatańczyły także ZUMBĘ KIDS ze Szkołą Tańca „Tańczymy”. Przez cały czas trwania imprezy działał „Kącik dla Malucha”, gdzie animatorki zabawiały najmłodsze dzieci oraz upiększały malunkami ich twarze. Nie zabrakło w tym dniu licznie przybyłych rodziców i opiekunów, którzy dopingowali swoje pociechy.

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"