Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 27 stycznia 2023 r.  Imieniny: Anieli, Jerzego

Dla kogo bilet na Karnasa?

15.11.2011
Dla kogo bilet na Karnasa?

Kto wygrał bilet na koncert zespołu Grzegorz Karnas Vocal Cello Quintet?

Aby wygrać, należało napisać, jaką filologię studiuje Grzegorz Karnas. Odpowiedzią jest oczywiście - arabistyka. Podwójną wejściówkę na koncert otrzymuje:

ELŻBIETA FABIAN

Gratulujemy! Bilet prosimy odebrać przed koncertem w kasie Sceny Na Starówce - za okazaniem dowodu tożsamości!

 

Grzegorz Karnas Vocal Cello Quintet to zespół czerpiący z tradycji kolektywnej improwizacji jazzowej na bazie własnych, prostych tematów muzycznych jak i kompozycji, które w pewnym kontekście można uznać za standardy. Trzonem formacji jest duet wokalu i wiolonczeli. Jej lider - Grzegorz Karnas, to wokalista o głębokiej muzykalności i wyjątkowym talencie improwizatorskim - laureat wielu nagród, autor dwóch z czterech wyprodukowanych przez siebie płyt. Koncert promuje najnowszy album kwintetu zatytułowany „Karnas”, będący podsumowaniem i odzwierciedleniem wieloletniej działalności koncertowej zespołu. Grupa wystąpi w składzie: Grzegorz Karnas – vocal, Michał Tokaj – fortepian, Adam Oleś – wiolonczela, Michał Jaros – kontrabas, Sebastian Frankiewicz – perkusja. Gościem specjalnym koncertu będzie Edi Sanchez.
Bilety w cenie: 20 zł – normalny, 10 zł – ulgowy do nabycia w kasie Sceny Na Starówce. info: MOK


Komentarze:
~pippi (2011-11-16 18:48:14)

arabistykę?? A po co mu to?

~jo (2011-11-17 16:24:24)

żeby się rozwijać?


Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"