Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 24 marca 2023 r.  Imieniny: Gabriela, Marka

Darmowe warsztaty jazdy na rolkach i rowerach BMX ruszają 1 czerwca

22.05.2014
Darmowe warsztaty jazdy na rolkach i rowerach BMX ruszają 1 czerwca

Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe "Green" i Urząd Miasta Żory zapraszają na darmowe, cykliczne warsztaty jazdy na rolkach i rowerach BMX.

Zajęcia ruszają 1 czerwca i odbywać się będą od 11.00 do 13.00, w każdą niedzielę czerwca na terenie skateparku w Parku Cegielnia. Zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską w składzie: Tomasz Kwiecień i Patryk Gruszka (rolki) i Zbigniew Olesiński (BMX). Uczestnicy wrsztatów będą mogli na czas zajęć nieodpłatnie wypożyczyć sprzęt i podszkolić swoje umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów. To nie wszystko, na uczestników będą czekały dodatkowe atrakcje.

5 czerwca uczestnicy warsztatów będą mieli okazję spotkać się z mistrzami poszczególnych dyscyplin: rolkarzem Tomkiem Przybylikiem - Mistrzem Polski 2013 i zawodnikiem teamu Hedonskate i REMZ Skates, Łukaszem Malewskim - zawodnikiem Hedonskate i Xsjado Skates, Kamilem Motyką – specjalizującym się w slalomie na rolkach, członkiem teamu SportRebel, Dawidem Godźkiem - jednym z najbardziej utytułowanych i utalentowanych zawodników w Polsce i Europie, zawodnikiem teamu Red Bull Europe, Maciejem Kiwakiem - zawodnik teamu Dartmoore.

Na zakończenie, 28 czerwca na specjalnie sprowadzonej ogromnej podusze FLY BAG każdy będzie mógł zupełnie za darmo poskakać i poćwiczyć sztuczki, których normalnie nigdy by nie spróbował. Dla uczestników warsztatów przeprowadzone zostaną minizawody z nagrodami.

Zapraszamy w czerwcu. Zajęcia prowadzone będą dla zupełnie początkujących jak i dla tych, którzy potrafią już jeździć, ale chcą podnieść swoje umiejętności. Więcej informacji na temat Warsztatów Freestyle Skills znajdziecie tutaj: www.facebook.com/events/643345102413255.

Kontakt: Paweł Komosa - tel. 666 077 160

info. Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe „Green”

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"