Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 29 lutego 2024 r.  Imieniny: Lutosława, Romana

Cykl "Wielcy Ludzie Sportu": spotkanie z arbitrem Wojciechem Maroszkiem

07.01.2015

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach zaprasza w dniu 9 stycznia godz. 10.00 uczniów szkół żorskich na spotkanie w ramach cyklu: "Wielcy Ludzie Sportu". Gościem będzie tym razem międzynarodowy sędzia siatkarski Wojciech Maroszek, który prowadził m. in. mecze Mistrzostw Świata 2014 w piłce siatkowej mężczyzn rozgrywanych w Polsce, czy rozgrywki siatkarskiej Ligi Mistrzów w bieżącym sezonie.

Opowiadając o sędziowaniu meczów siatkówki nasz Gość zaprezentuje również puchar zdobyty przez polską drużynę na mistrzostwach świata. Zapraszamy szkolne grupy zorganizowane - po uprzednim potwierdzeniu telefonicznym; ilość miejsc ograniczona.

"Zapraszamy na spotkanie z arbitrem międzynarodowym FIVB, prowadzącym mecze klubowe i reprezentacyjne na najwyższym szczeblu rozgrywek siatkarskich.

Zachęcamy do zapoznania się z siatkówką od sędziowskiej strony i do oglądania pucharu zdobytego przez reprezentację Polski na ubiegłorocznych Mistrzostwach Świata."

info. MOSiR

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"