Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 24 marca 2023 r.  Imieniny: Gabriela, Marka

Coca Cola Cup 2014. MKS gra i awansuje

03.04.2014
Coca Cola Cup 2014. MKS gra i awansuje

I runda eliminacji Turnieju Piłkarskiego Coca Cola Cup 2014 odbyła się miniony weekend w Pszczynie. W rozgrywkach wzięła udział drużyna dziewcząt i drużyna chłopców Gimnazjum nr 6 im. Polskich Olimpijczyków w Żorach.

 

Dla dziewcząt był to prawdziwy debiut w rozgrywkach piłki nożnej. Zespół, który rozpoczął zajęcia w połowie lutego w gronie czterech drużyn zajął III miejsce. Dziewczyny z G-6 uzyskały następujące wyniki: z gimnazjum w Miedźnej 0:0, z Pszczyną 0:4 i Wolą 2:1.

Drużyna pod opieką trenera Wojciecha Surowca wystąpiła w składzie: Natalia Porwolik, Tatiana Serebryanskaya, Klaudia Niedzielska, Paulina Chmura, Kamila Skiba, Kinga Siedlecka, Dominika Talarek, Oliwia Bogdanowicz, Oliwia Rożek, Małgorzata Smak.

Drużyna chłopców z Gimnazjum nr 6 w gronie pięciu drużyn zajęła I miejsce i awansowała do II rundy eliminacji. Zespół uzyskał następujące wyniki: z gimnazjum w Pszczynie 4:1, z Kobiórem 1:0, z Wolą 3:1, z Miedźną 4:2.

Zespół pod opieką trenera Mieczysława Jakubowskiego wystąpił w składzie: Patryk Zimakowski, Krzysztof Jakubowski, Damian Koleczko, Damian Szymański, Dawid Kudzielko, Szymon Kania, Paweł Kozieł, Adam Wójciga, Alan Witkowski, Szymon Suchy.

Informujemy również, że 4 kwietnia od 16.00 do 18.00 odbędzie się Dzień Otwarty w Gimnazjum nr 6 im. Polskich Olimpijczyków na os. Pawlikowskiego. Zapraszamy gorąco Rodziców i Uczniów do zapoznania się z ofertą Zespołu Szkół nr 6, w którego skład wchodzi Szkoła Podstawowa nr 13 i Gimnazjum nr 6.

Przypominamy również o naborze do piłkarskich klas sportowych:

Młodzieżowy Klub Sportowy Żory oraz Zespół Szkół nr 6 w Żorach i III Liceum Ogólnokształcące im. Z. Herberta ogłaszają nabór kandydatów / kandydatek do klas mistrzostwa sportowego z piłki nożnej w roku szkolnym 2014/2015. Nabór wstępny trwa do 22 maja do następujących oddziałów: klasa IV SP  - piłka nożna chłopców w SP-13, klasa I G - piłka nożna chłopców i dziewcząt w G-6, klasa I LO – piłka nożna chłopców w III LO.

Końcowa kwalifikacja kandydatów / kandydatek do klas nastąpi po przeprowadzeniu testów sprawnościowych w terminie od 26 maja do 12 czerwca.

Zgłoszenia i dodatkowe informacje pod nr telefonów nauczycieli wychowania fizycznego i trenerów: Grzegorz Dworok – 609 099 522, Mieczysław Jakubowski – 502 027 169.

Info: MKSAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"