Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 27 maja 2024 r.  Imieniny: Augustyna, Jana, Juliana

Chętni - prosimy zgłaszać się

15.07.2013
Chętni - prosimy zgłaszać się

Poszukujemy 10-ciu spragnionych sportowych wrażeń amatorskich zespołów jak również drużyn zakładowych, chcących wziąć udział w I Lidze ŻALO.

 

Rozgrywki ruszą z początkiem września tego roku. Kolejki ligowe, czyli 5 meczów w kolejce, rozgrywane będą na jednym (zawsze tym samym) z żorskich orlików w piątki od godz.17:00. Mecze będą trwać 2x25 minut. Drużyny 6-cio osobowe, bramkarz + 5 graczy z pola. Kadra maksymalnie 15 - osobowa, w której nie dopuszcza się uczestnictwa osób poniżej 16 roku życia. Dopuszcza się do udziału w rozgrywkach dwóch piłkarzy zrzeszonych, zgłoszonych w klubach do rozgrywek na szczeblu A, B lub C Klasy.
Wpisowe od drużyny wynosi 450 zł za sezon, czyli 10 kolejek na jesień oraz 10 kolejek rewanżowych na wiosnę. Część z tej kwoty zostanie przeznaczona na rehabilitację chorego na porażenie mózgowe Jasia Wiśniewskiego. Organizatorzy zapewniają prowadzenie spotkań przez wykwalifikowanego sędziego, opiekę medyczną na każdym spotkaniu oraz cenne rzeczowe nagrody ufundowane przez organizatorów oraz przewodniczącego Rady Miasta - Piotra Kosztyłę, który objął patronat nad rozgrywkami.
 

Spotkanie organizacyjne kapitanów wszystkich zespołów planowane jest na trzeci tydzień lipca, o czym poinformujemy kapitanów drużyn w późniejszym terminie.

Zgłoszenia oraz pytania prosimy kierować na adresem zalo@poczta.onet.pl lub telefonicznie pod nr.: 502-338-176

Organizatorami rozgrywek są : amatorska drużyna piłkarska BA-HA PROVITA Żory oraz MOSiR Żory.

Info: MOSiR ŻoryAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"