Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 27 maja 2024 r.  Imieniny: Augustyna, Jana, Juliana

Bilety dla Was! Magiczny świat Cyrku Arlekin

05.06.2012
Bilety dla Was! Magiczny świat Cyrku Arlekin

Mamy dla Was 10 bezpłatnych dwu osobowych zaproszeń do Cyrku Arlekin.

Z gościnnymi występami zawita reprezentacyjny Cyrk Arlekin pod dyrekcją Krzysztofa Mazura i Juliana Madeja. W tym roku Arlekin świętuje swój jubileusz 15-lecia istnienia a przez te lata stał się jednym z najbardziej znanych cyrków polskich.

W międzynarodowym programie sezonu 2012 wystąpią artyści areny polskiej oraz gościnnie artyści z Ukrainy i Egiptu. Na arenie i pod kopułą cyrku zobaczymy m.in. atrakcyjne popisy na kołach śmierci duetu Turk, akrobacje napowietrzne na sztrabatach w wykonaniu naszego gościa z Ukrainy Władymira, ekwilibrystykę na wałkach , taniec z ogniami i wężami oraz tajemnicze... lalki nanajskie. Specjalnie dla najmłodszych widzów wystąpi Kubuś Puchatek i Ogr. W egzotycznym tańcu egipskim zaprezentuje się uczestnik programu Mam Talent Ibrahim Mahmud. Na arenie zobaczymy również koniki polskie, kozy, muflony i lamy. Czworonożnych artystów do tego popisu przygotował i czuwa nad ich występami nestor areny polskiej Zbigniew Sikora. Publiczność bawi znakomity clown Picaro. Więcej o programie i Cyrku Arlekin, można przeczytać na stronie internetowej cyrku: www.cyrk-arlekin.com.pl oraz w profilu Cyrk Arlekin na facebooku.

U W A G A !
Mamy do rozdania 10 wejściówek (1 osoba dorosła + 1 dziecko do lat 12).
Wystarczy wysłać maila na adres: portal@gazetazorska.pl z hasłem CYRK ARLEKIN, by zyskać szansę na otrzymanie darmowej wejściówki. Czekamy do środy (6 czerwca), do godz. 15.00.
Nie zapomnij w mailu podać swojego imienia i nazwiska. Wejściówki do odebrania w redakcji w piątek do godz. 17.00.

Cyrk Arlekin w Żorach:
9 czerwca (sobota) - godz. 17.00, ul. Okrężna - obok KauflanduAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"