Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 24 marca 2023 r.  Imieniny: Gabriela, Marka

Bieg Pawłowicki. Limit osiągnięty!

01.08.2016

Na miesiąc przed biegiem Pawłowickim mamy już skompletowaną listę 300 zawodników, którzy  28 sierpnia pobiegną na 5 km. Wśród nich znalazła się Ewa Kucharska z Pszczyny, która w ubiegłym roku zajęła trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski Kobiet w Maratonie! Biuro zawodów w Parku im. ks. prof. Stanisława Pisarka będzie czynne już od 10.00.

Przypominamy, że zapisy na Bieg Dzieci i Młodzieży będą odbywać się w dniu zawodów, poprzez złożenie karty zgłoszenia (do pobrania w urzędzie gminy, Gminnym Ośrodku Sportu, Gminnym Ośrodku Kultury) i są bezpłatne. Zapraszamy również przedsiębiorców z gminy Pawłowice do udziału w Sztafecie Samorządowców i Przedsiębiorców.

Dzięki hojności sponsorów pakiety startowe dla zawodników zarówno w Biegu Dzieci i Młodzieży jak i Biegu Głównym na 5 km oraz nagrody są bardzo atrakcyjne. Oprócz nagród za zajęcie trzech pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach, organizatorzy przewidzieli losowanie nagród dodatkowych, m.in. talonów na zakupy sprzętu sportowego o wartości 200 zł, zabiegi SPA, czy zaproszenia na mecz Jastrzębskiego Węgla w sezonie 2016/2017.

info. Urząd Gminy PawłowiceAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"