Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 19 lipca 2024 r.  Imieniny: Marcina, Wincentego

Biblioteka zaprasza na Urodziny Czerwonego Kapturka

03.07.2024

Historię o dziewczynce, mamie, babci, wilku i leśniczym zna prawie każdy. 19 lipca 2024 o godz. 12:00 będziemy świętować Urodziny Czerwonego Kapturka.

Zapraszamy na uroczyste przyjęcie, które urządzimy u nas w bibliotece. Będzie przedstawienia teatralne, pyszny, urodzinowy tort, śpiewanie „Sto lat” oraz gry i zabawy z bohaterami bajki. Na deskach biblioteki będziemy gościć Teatr Kameleon z Krakowa, na którym swoją historię będzie mógł zobaczyć sam Czerwony Kapturek.

Teatr Kameleon to teatr impresaryjny, który działa w Krakowie od wielu lat. Teatr oferuje szeroki repertuar spektakli dla dzieci i dorosłych, a także organizuje warsztaty teatralne i inne wydarzenia kulturalne. Repertuar Teatru Kameleon jest bardzo różnorodny i obejmuje spektakle dla dzieci i dorosłych. Można w nim znaleźć m.in. spektakl "Czerwony Kapturek", na który serdecznie zapraszamy do biblioteki.

„Babciu – a czemu masz takie wielkie oczy – spytała dziewczynka – „ bo się dziwię, że tak urosłaś! A jak się ktoś dziwi, to robi wielkie oczy. – odrzekł wilk przebrany za babcię.

Niestety, żadne dziecko nie da się nabrać na to, że wilk to babcia, a babcia to wilk… Jedyne co pozostanie, to pośmiać się i uświadomić sobie, jakie niebezpieczeństwa czyhają na dzieci. A wilk – leśniczy już upewni się, że trafi na tresurę.

Brawurowa interpretacja klasyki gatunku, uwaga – grozi salwami śmiechu!

Źródło: https://teatr-kameleon.pl/

Wydarzenie skierowane dla dzieci od 5 do 12 roku życia.

Zapisy:  Liczba miejsc ograniczona. Wstęp bezpłatny.

    tel. (32) 43 44 584, 43 43 197 wew. 20
    email: informacja@mbpzory.pl
    osobiście w punkcie Recepcja-Informacja

Źródło: MBP ŻoryAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"