Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 29 lutego 2024 r.  Imieniny: Lutosława, Romana

Będzie się można jeszcze zapisać

02.05.2014
Będzie się można jeszcze zapisać

Zapisać się będzie można jeszcze 11 maja w godzinach od 18.00 do 20.30, w biurze zawodów na czas biegu zorganizowanym w budynku Gimnazjum nr 2 przy ul. Księdza Klimka. Wpisowe wynosi 30 zł. Wśród uczestników biegu rozlosowane zostaną markowe zegarki z GPS - zapowiadają organizatorzy.

Bieg odbędzie się w niedzielę, 11 maja. Start przewidziano o godz. 22.00 z linii u wylotu ul. Księdza Klimka. Uczestnicy biegu będą mieli do pokonania jedną pętlę na dystansie 5 km. Pobiegną Garncarską, Moniuszki, Rynkiem, Szeptyckiego, znowu Garncarską i Moniuszki, Męczenników Oświęcimskich, Aleją Wojska Polskiego przez Rondo Węgierskie do Alei Niepodległości, przez Rondo Francuskie na Wodzisławską, na Rondzie Wodzisławskim zawrócą, by Wodzisławską dobiec do Alei Jana Pawła II, następnie pokonają Boryńską, Trakt Piastowski i Aleję Jana Pawła II, z Ronda Francuskiego wbiegną ponownie na Aleję Niepodległości, Rondo Węgierskie i Aleję Wojska Polskiego, stamtąd Męczenników Oświęcimskich i Moniuszki pobiegną na metę na ul. Księdza Klimka.

Organizatorem imprezy jest Klub Sportowy Grupa Biegowa HRmax Żory. Współorganizatorami: MOSiR i UKS "Czwórka" Żory przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta.

Warunkiem udziału w biegu jest: ukończenie 16 lat najpóźniej w dniu 11 maja 2014 r., w przypadku osób niepełnoletnich - okazanie zgody podpisanej przez opiekuna prawnego, którą należy okazać w biurze zawodów przy odbiorze pakietu startowego, przedstawienie aktualnego zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do udziału w zawodach lub złożenie własnoręcznego podpisu pod oświadczeniem o zdolności do udziału w biegu i uiszczenie opłaty startowej gotówką (opłata nie podlega zwrotowi).

Wszyscy zawodnicy zostaną zweryfikowani w biurze zawodów (konieczność posiadania dowodu tożsamości). Każdy zawodnik otrzyma chip wraz z numerem startowym. Ich brak będzie dyskwalifikował zawodnika. Pomiar czasu oraz ustalenie kolejności zawodników, którzy ukończą bieg będzie realizowany systemem elektronicznym przez firmę Datasport.

Nagrody: klasyfikacja generalna – nagrody pieniężne za miejsca 1 – 3, mężczyźni i kobiety: 1 – 300 zł, 2 – 200 zł, 3 – 100 zł. W kategoriach wiekowych mężczyzn i kobiet - puchary i dyplomy: 16 – 29 lat, 30 – 39 lat, 30 – 39 lat, 40 – 49 lat, 50 – 59 lat, 50 lat i powyżej, 60 lat i powyżej. Ponadto: upominki dla trzech najlepszych zawodników i trzech najlepszych zawodniczek z Żor; uczestnicy biegu otrzymują też pamiątkowe numery startowe i pamiątkowe medale - pierwszych 300 osób, które ukończą bieg (pozostali zawodnicy, którzy ukończą bieg otrzymają medal przekazem pocztowym po zawodach) napoje, nagrody dodatkowe (w konkursie). Nagrody nie dublują się - zawodnicy nagrodzeni w klasyfikacji generalnej (kat. OPEN) nie będą dekorowani w klasyfikacjach wiekowych.

Uwagi: Limit czasu na ukończenie biegu wynosi 60 min. Po przekroczeniu limitu czasu lub zejścia z trasy zawodnik zobowiązany jest do zdjęcia numeru startowego. Na trasie biegu ustawiony będzie jeden punkt kontrolny. Bieg odbywa się przy ruchu ograniczonym, dlatego należy stosować się do przepisów o ruchu drogowym.

Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród przewidziano na godz. 23:00. Dyrektorem biegu jest Krzysztof Waldon, tel. 503 402 950, e-mail: klub@hrmax.zory.pl.

Strona Żorskiego Biegu Ogniowego: http://www.2zbo.hrmax.zory.pl/

Lista startowa: http://online.datasport.pl/zapisy/portal/listy/?zawody=1156

Regulamin: http://www.2zbo.hrmax.zory.pl/files/regulamin_2_zorski_bieg_ogniowy.pdf

Zapisy: http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=1156

Info. MOSiRAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"