Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Wtorek, 05 marca 2024 r.  Imieniny: Fryderyka, Teofila

Bardzo dobry występ Kingi Szymańskiej w III rundzie Ligi Klubów Śląskich

11.03.2015

 W środę 4 marca na pływalni sportowej w Radlinie odbyła się trzecia runda Ligi Klubów Śląskich młodzików urodzonych w 2003r., w zawodach rywalizowało ze sobą 99 zawodników oraz 105 zawodniczek z 24 klubów  naszego województwa. UKS Salmo Żory w tych zawodach reprezentowała czwórka pływaków: Szymańska Kinga, Wawrzyńczuk Nadia, Michalik Paweł oraz Masny Maciej.

Bardzo dobry wynik w tym dniu uzyskała Kinga Szymańska, która 50m stylem motylkowym przepłynęła w 0:35,71, co pozwoliło jej osiągnąć sukces i po raz drugi w rozpoczynającej się karierze wskoczyć na podium (3 miejsce) w zawodach tak wysokiej rangi. Pozostali nasi zawodnicy zaprezentowali się z dobrej strony,  ustanawiali swoje nowe rekordy życiowe oraz zbierali bardzo ważne doświadczenie. Warto jeszcze wspomnieć, że Paweł Michalik został sklasyfikowany na wysokim 5. miejscu w konkurencji 200m stylem grzbietowym (2:50,87). Młodym zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.

info. GPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"